Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Connecticut, CT - Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Connecticut, CT hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Connecticut, CT - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Connecticut, CT

Administrativa

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Stát Connecticut je slavný pro mít největší agendu v pojetí federální vládou Ameriky. To je také slavný pro mít první školu práva v Americe.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Connecticut, CT - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - Connecticut, CT Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Connecticut, CT zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Administrativa Spojené státy americké Connecticut, CT země. Vyzkoušejte naše kategorie MSc Administrativa místo.

Search for similar programs here