MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Clinton - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Clinton

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Clinton - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - Clinton Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Clinton zde!

1 Výsledky v Administrativa, Clinton Filter

Mistr v atletické správě

Mississippi College School of Education
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Tento program je 36-hodinový magisterský titul, který má být dokončen během dvouletého cyklu. Program se skládá z možnosti koncentrace v Interscholastic nebo Intercollegiate A ...

Čtěte více