Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Alabama, AL - Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Alabama, AL hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Alabama, AL - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Alabama, AL

Administrativa

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Stát Alabama se může pochlubit více než 61 vysokých škol a univerzit se můžete zúčastnit. University of Alabama má nejvyšší rychlost zápisu následovaný College Calhoun Společenství. K dispozici jsou 2 lékařské školy, a přes 5 akreditované právnické školy.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Alabama, AL - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - Alabama, AL Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Alabama, AL zde!

Čtěte více

Velitel Veřejné Správy (MPa)

Troy University
Online forma Kombinované September 2018 Spojené státy americké Troy

Tento program poskytuje kvalitní odborné vzdělání absolventa pro osoby spojené s veřejným a neziskovým sektoru tím, že integruje vzdělávací, výzkumné a servisní činnost. [+]

Troy University Master veřejné správy (MPA), program poskytuje kvalitní odborné vzdělání absolventa pro osoby spojené s veřejným a neziskovým sektoru tím, že integruje vzdělávací, výzkumné a servisní činnost.

Program MPA vzdělává studenty ve veřejné správě, rozvoji a zvyšování odborné způsobilosti a vedení ze strany

povzbuzovat studenty, rozvíjet rozumové základy zvuku; umožňuje studentům vytvářet dovednost kompetence potřebné pro úspěch v jeho správním, řídícím, analytické, a vedoucí role; podpora porozumění a hodnot, etiky zdůrazňovat různorodost a demokratické zásady; podporovat profesionální dev elopment studentů; usnadnit porozumění pro interdisciplinární přístupy a kooperačních vztahů, a vyžadující výzkum a služby, které se vztahují veřejné správy znalostí. ... [-]

Master Of Veřejné Správy

Andrew Jackson University
Online & Campus forma Kombinované September 2018 Spojené státy americké Birmingham

Mistr veřejné správy je profesionální studijní program, který přitahuje ty plánovací vedení nebo manažerské kariéry ve federální, státní nebo místní vládě, stejně jako současní veřejní správci, kteří chtějí rozšířit své profesní zkušenosti. [+]

Absolventi programů nabízených na Andrew Jackson University jsou určeny pro absolventy vysokých škol, kteří v současné době drží nebo usilují o zastavení střední nebo vyšší funkce. Jsou to lidé, kteří chtějí posílit a obohatit svou neakademickou kariéru o hlubší a důkladnější odbornou přípravu ve svých vybraných oborech.

Magisterské studijní programy nabízené na Andrew Jackson University poskytují studentům důkladnou znalost konkrétního oboru a zvládnutí metod produktivního stipendia. K dosažení univerzitní mise a účelu se studijní programy zaměřují na následující kritéria:

Každý studijní program nejprve učí studenty, jak se efektivně naučit a integrovat znalosti, aby mohli efektivněji začít studovat. Tento proces pomáhá podporovat sebehodnocení, sebehodnocení a soběstačnost. Každý studijní program je spravován týmem fakulty, který bude studenty vést, učit a motivovat studenty. Zvýšená důvěra a větší pocit sebevědomí studenti těší, jsou posíleny prostřednictvím této pravidelné interakce. Každý studijní program je vybudován na základě solidního a vhodného učebního plánu, který odráží současné znalosti a aplikace a vyžaduje, aby studenti rozvíjeli pokročilé dovednosti potřebné pro úspěšný kariérní postup. Každý studijní program propaguje stipendium prostřednictvím studia aktuálních textů a vyšších hodnot. Studenti budou mít příležitost naučit se centrální koncepty a poté analyzovat a aplikovat tyto principy prostřednictvím zajímavých projektů, příspěvků, případových studií a aplikačních cvičení do praktických situací. Tyto aplikace v reálném světě povzbuzují studenty, aby uplatňovali to, co se naučili podporovat pro ostatní v rodině, zaměstnání a komunitě. Každý studijní program učí studenty, aby se dotázali, výzkumu, míru a důvodu. Ačkoli výzkum práce není vyžadován, studenti zvládnou techniky problémového kladení a řešení problémů a... [-]