Magisterské studium Administrativa Slovensko - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Administrativa Slovensko - Zde naleznete magisterské studium

Administrativa

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Slovensko a Slovenská republika (slovensky: Slovensko a Slovenská republika, obě jména jsou oficiálně uznány), je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Slovensko je členem Evropské unie, takže pokud jste občanem jiného členského státu, můžete legálně pobývat a pracovat na Slovensku bez omezení. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Magisterské studium Administrativa Slovensko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Slovensko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magisterský v oboru ekonomie a řízení veřejné správy

Technical University of Kosice, Faculty of Economics
Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Slovensko Košice

Veřejná správa poskytuje přehled teoretických základů, podstaty a omezení moderní veřejné správy. [+]

Veřejná správa Poskytuje přehled teoretických základů, podstaty a omezení moderní veřejné správy. Zkoumá konvenční funkce správy v právní sféře prováděné veřejnými správci, stejně jako aktuální problémy a problémy v oboru. Poskytuje koncepční a praktický rámec pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariérech ve veřejném sektoru a nevládních organizacích. Regionální rozvoj Zkoumá rozměry a příčiny regionálního růstu a rozvoje, teorie, které vysvětlují růst a úpadek regionálních ekonomik a politiky a strategie používané k podpoře regionálního rozvoje. Program se zabývá programováním a řízením projektů ve veřejném sektoru se zvláštním zaměřením na regionální a strukturální politiku Evropské unie.... [-]