Magisterské studium Administrativa Slovensko - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Administrativa Slovensko - Zde naleznete magisterské studium

Administrativa

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Slovensko a Slovenská republika (slovensky: Slovensko a Slovenská republika, obě jména jsou oficiálně uznány), je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Slovensko je členem Evropské unie, takže pokud jste občanem jiného členského státu, můžete legálně pobývat a pracovat na Slovensku bez omezení. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Magisterské studium Administrativa Slovensko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Slovensko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Administrativa Slovensko země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr místo.

Search for similar programs here