MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Rusko - Tula - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Rusko - Tula

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Magisterské studium Administrativa v Rusko - Tula - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Rusko - Tula Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Tula zde!

1 Výsledky v Administrativa, Tula Filter

Dokumentace a archivnictví

Tula State Lev Tolstoy University
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Ruština
Kampus

Hlavním cílem profesionálního vzdělávacího programu je poskytovat vysoce kvalitní školení kvalifikovaných konkurenčních specialistů v oblasti personálního managementu a person ...

Čtěte více