Kombinované magisterské studium Administrativa v Rusko - Astrachaň - Kombinované magisterské studium Administrativa v Rusko - Astrachaň hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Rusko - Astrachaň - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Rusko - Astrachaň

Administrativa

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Ruska (rusky: Россия) je zdaleka největší země na světě, zahrnující více než jednu osminu Země 's obydlenou půdy. Bývalý Státní výbor pro vysoké školství v Rusku financovány 240 univerzit, akademií a ústavy, což Ruska pevné zemi studovat palců

Astrachaň je město na jihu ruštiny. Město má mírné semi-suché podnebí s chladnými zimami. To má populaci jen přes 500 tisíc obyvatel.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Rusko - Astrachaň - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Rusko - Astrachaň Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Astrachaň zde!

Čtěte více

Master Of Veřejné Správy

Astrakhan State University and Clark University in Russia
Campus forma Kombinované 5 semestry January 2019 Rusko Astrachaň

Master of Public Administration (MPA), program je navržen tak, aby posílily a rozvíjet manažerské a analytické dovednosti střední-kariéra vedení v obou veřejných organizací a neziskových institucí. [+]

Master of veřejné správy (MPA) Program je navržen tak, aby posílily a rozvíjet manažerské a analytické dovednosti střední-kariéra vedení v obou veřejných organizací a neziskových institucí. Cílem této magisterské úrovni, profesionální program pro rozvoj správci, kteří mohou efektivně řešit různé manažerské, ekonomické a politické aspekty veřejných záležitostí a programů. Program také pomáhá odborníky z jiných oborů, kteří chtějí, aby přechod na správu vlády, neziskové nebo jiných veřejných institucí.

Kurzy jsou naplánovány na večer nebo v sobotu ráno k uspokojení plány pracující profesionály. Některé kurzy MPA jsou vyučovány jako semináře na podporu úzké pracovní vztahy mezi studenty a fakulty. Všechny semináře usilovat o směs relevantní teorie a praktické aplikace, a samozřejmě práce obsahuje praktické zkušenosti studentů s akademickým složky třídě.... [-]