Filter
Magisterské studium
Rumunsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Administrativa Rumunsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Rumunsko je země nacházející se na křižovatce střední a jihovýchodní Evropy, hraničí na pobřeží Černého moře. Jak se dostat do Rumunska je snadné z téměř všech koutů světa, díky své poloze, stejně jako skutečnost, že se podává prostřednictvím škálou typů dopravy a společnosti. Rumunské univerzity nabízejí velký výběr vysokoškoláka a postgraduální programy v rumunštině, angličtině, francouzštině a němčině.

Magisterské studium Administrativa Rumunsko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Rumunsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Administrativa, Rumunsko

Danubius University

Posláním Univerzity "Danubius" z Galaţu nabízet vzdělání a výzkum vysoce kvalitního standardu v národním i evropském kontextu je realizováno i prostřednictvím studijního ... [+]

Posláním Univerzity "Danubius" z Galaţu nabízet vzdělání a výzkum vysoce kvalitního standardu v národním i evropském kontextu je realizováno i prostřednictvím studijního programu Právo a evropská veřejná správa .

Specifické cíle tohoto studijního programu cíle:

Příprava odborníků v oblasti evropského práva, zejména práva evropské veřejné správy, s přihlédnutím k rozměru vztahů s veřejností, který je dnes pro místní kolektivy nezbytný; Realizace profesionalizované perspektivy studentů, kteří chtějí vykonávat kariéru ve veřejné správě, ale také v jiných službách a profesích, které vyžadují takové vzdělávání; Příprava budoucího Ph.D. studenti, kteří chtějí vykonávat kariéru na univerzitě nebo stát se výzkumnými pracovníky (ve výzkumných organizacích, studijních směrech a službách ve vládách a jiných institucích); Vytvoření souboru profesionálních veřejných úředníků, seznámených s požadavky a postupy evropských institucí; Rozvíjet schopnost veřejných úředníků z veřejných institucí analyzovat a syntetizovat; Zajistit studentům magisterského studia odpovídající úroveň odborné přípravy týkající se procesu evropské integrace a potřebného úsilí rumunské veřejné správy s cílem dosáhnout evropských norem v dané oblasti. ... [-]
Rumunsko Galați
Září 2020
Angličtina,Rumunština
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Unicaf University (ZM)

Online a prostřednictvím podporovaného otevřené učení Vstupní požadavky Cesta Výzkumný projekt UU-MPA-7080 ... [+]

Online a prostřednictvím podporovaného otevřené učení

Vstupní požadavky Cesta Výzkumný projekt UU-MPA-7080 [-]
Rumunsko Bukurešť
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině