Kombinované magisterské studium Administrativa v Portugalsko - Přístav - Kombinované magisterské studium Administrativa v Portugalsko - Přístav hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Portugalsko - Přístav - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Portugalsko - Přístav

Administrativa

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Porto je druhé nejlidnatější město v Portugalsku po Lisabonu s populací asi 1,3 milionu osob. University of Porto je nejlepší univerzita v Portugalsku, protože slouží studentům z celé Evropy a světa obecně. Existuje mnoho dalších technických vysokých škol v Portu taky.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Portugalsko - Přístav - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Portugalsko - Přístav Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko - Přístav zde!

Čtěte více

Logistika

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto
Campus forma October 2017 Portugalsko Přístav

MSc v oboru logistiky si klade za cíl poskytnout účastníkům (profesionálů a čerstvým absolventům v oblasti managementu, strojírenství a technologických oblastech souvisejících), solidní zázemí v oblasti řízení a organizaci průmyslu, a aby bylo zajištěno, že děti získají dovednosti v umění logistika. Je to perspektivní také nabízejí profesionální specializaci, které jdou proti doporučuje pro tento typ vzdělávání v polytechniky, v závislosti na profilu a potřeb (osobních a / nebo Professional) potenciálních studentů. [+]

Kombinované magisterske studium Administrativa Přístav. cíle MASTERS v logistice (PARTNERSTVÍ S APNOR) MSc v oboru logistiky si klade za cíl poskytnout účastníkům (profesionálů a čerstvým absolventům v oblasti managementu, strojírenství a technologických oblastech souvisejících), solidní zázemí v oblasti řízení a organizaci průmyslu, a aby bylo zajištěno, že děti získají dovednosti v umění logistika. Je to perspektivní také nabízejí profesionální specializaci, které jdou proti doporučuje pro tento typ vzdělávání v polytechniky, v závislosti na profilu a potřeb (osobních a / nebo Professional) potenciálních studentů. Je třeba poukázat na konkrétní cíle: Výcvik v řízení materiálových toků, informací a výrobních a logistických procesů, v souladu s nejnovějšími paradigmat; Použití metod, technik a nástrojů řízení, aby účastníci využít své znalosti integrovaným způsobem při analýze a řešení problémů organizací; Podpora všeobecného přístupu ocenění iniciativy a individuální dynamiku, navozující inovace a podnikání jevy. kariérní vyhlídky MSc v oboru logistiky nabízí širokou škálu pracovních příležitostí v podobné situaci na ty, které poskytují vysokých škol odkazu v evropském prostoru, což Poznámky: senior se specializuje na logistiku v různých veřejných i soukromých institucí všech velikostí; Nezávislí konzultanti nebo manažeři poradenských firem; Učitelé na různých úrovních vzdělávání, včetně vyššího vzdělávání; Vyšetřovatelé. [-]