MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Administrativa Německo - Zde naleznete magisterské studium

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Magisterské studium Administrativa Německo. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Německo. Kontaktujte školu zde!

6 Výsledky v Administrativa, Německo Filter

transatlantické mistrů

Humboldt-Universität zu Berlin
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2020 Německo Berlín

Transatlantická Masters je jedinečný, mezinárodní mistři program, který připravuje absolventy pro uplatnění v podnikání, správě, diplomacii, formulování politiky a výzkumu.Full-time program se skládá ze čtyř semestrů, během níž studenti studovat až na tři z programu 's partnerskými univerzitami:

Výkonný mistr vedení v oblasti řízení lidských zdrojů

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management
Kampus Kombinované Říjen 2020 Německo Ingolstadt

S profesní kurz "Výkonný Master of vedení v řízení lidských zdrojů" (hrm.master) začíná na WFI Ingolstadt School of Management katolické ...

Magistr v politice, správních vědách

Zeppelin University
Kampus Denní studium 1 - 2 roky Kontaktuj školu Německo Friedrichshafen

Pro odborníky ve vědě

Master of Evaluation

University of Kaiserslautern
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Německo Kaiserslautern

Executive Master of Public Administration

Hertie School
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Německo Berlín + 1 více

The Hertie School’s Executive Master of Public Administration is tailored to the busy schedules of working professionals, equipping them with cutting-edge knowledge and tools to lead teams and organisations, shape decision-making and manage change in the workplace.

Magisterské programy v CSR a vedení, udržitelnost v Německu na plný úvazek a vzdálenosti

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 15 měsíce Říjen 2020 Německo Berlín

Studenti získají přístup k multidisciplinární školení tříd online i offline. Studenti podstoupí různé semináře. Aplikujeme online Studie prostřednictvím e-learningu, webové semináře a MOOCs. Cílem je, aby studenti rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti sociální odpovědnosti podniků, Podnikatelská etika, Sustainability, sociálního podnikání a sociální inovace. Studie ve výše uvedených oblastech umožní studentům bredar své znalosti v různých oblastech výzkumu, kde se lze extrahovat koncepty a nástroje pro praktickou aplikaci udržitelnosti a CSR projektů. Kromě toho, studenti mezinárodní zkušenosti a lepší pracovní příležitosti v celé Evropě.