MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Německo - Friedrichshafen - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Německo - Friedrichshafen

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Magisterské studium Administrativa v Německo - Friedrichshafen - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Německo - Friedrichshafen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Friedrichshafen zde!

1 Výsledky v Administrativa, Friedrichshafen Filter

Magistr v politice, správních vědách

Zeppelin University
Magistr
<
Denní studium
Němec
Kampus

Pro odborníky ve vědě

Čtěte více