close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Administrativa v Německo - Friedrichshafen - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Německo - Friedrichshafen

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu. Studie administrativy obvykle zahrnuj… Čtěte více

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Magisterské studium Administrativa v Německo - Friedrichshafen - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Německo - Friedrichshafen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Friedrichshafen zde!

Méně
Další informace o studiu v Německu
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Zeppelin University
Friedrichshafen, Německo

Pro odborníky ve vědě

Pro odborníky ve vědě -
Magistr
Denní studium
Němec
Kampus