MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa Mexiko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Magisterské studium Administrativa Mexiko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Mexiko. Kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Administrativa, Mexiko Filter

Magistr v Neuromanagement a Talent Management

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Manažerské kurzy 01 October 2020 Kombinované španělština Campus forma

Cílem magisterského studia v oboru Neuromagement a Talent Management je vyškolit generaci vedoucích pracovníků, kteří spolu s neurovědami posilují talent lidských týmů firem. ...

Čtěte více

Master of Administration

Universidad de Sonora
Manažerské kurzy 20 August 2020 Denní studium Kombinované Spanish Campus forma

Formovat postgraduální studium s integrovaným profilem, vysoce kvalifikovaným směrem k organizacím, a to prostřednictvím vytváření a aplikace znalostí správních věd, rozvoje l ...

Čtěte více

MBA

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Manažerské kurzy 01 July 2020 Denní studium španělština Campus forma

Program nabízí tři oblasti specializace: Organizační management, finance a marketing, trvá 2 roky a 2,5 roku, včetně získání titulu.

Čtěte více