Filter
Magisterské studium
Mexiko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Administrativa Mexiko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Magisterské studium Administrativa Mexiko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Mexiko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

4 Výsledky v Administrativa, Mexiko

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Program nabízí tři oblasti specializace: Organizační management, finance a marketing, trvá 2 roky a 2,5 roku, včetně získání titulu. ... [+]

Program nabízí tři oblasti specializace: Organizační management, finance a marketing, trvá 2 roky a 2,5 roku, včetně získání titulu.

designu Program nabízí flexibilní strukturu učebního plánu, který umožňuje studentům, aby volitelné předměty uvnitř nebo vně instituce, výběrem oblast zájmu 3 nabízeného programu je poháněn s výhodou zůstává v podnikání. Student bude mít učitele, který bude organizovat, plánovat, realizovat a dohlížet na vývoj studentské akademického vzdělání a pracovní adresy titulkování, takže je zajištěno objektivní a navrhovaný curriculum v profilu absolventa.

Mistr je zaměřena na uspokojení potřeb v následujících řádcích výroby a využití poznatků:... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
4 - 5 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Kurikulum Master in Operations Management a Kvalita UNIR Mexika reaguje na požadavky národních nebo mezinárodních společností, které potřebují přední odborníky schopné op ... [+]

Master in Operations management a kvalita UNIR Mexika vás připravuje, abyste se stali ředitelem operací jakékoli společnosti v Mexiku nebo jiné zemi.

Tento oficiální magisterský titul, který má evropskou kvalitu UNIR, je oficiální mexický titul potvrzený SEP, který se vyučuje zcela online prostřednictvím tříd, které můžete sledovat živě nebo zpožděně.

Cílem tohoto magisterského studijního programu je vyškolení vás jako manažera v oblasti vývoje a implementace programů, modelů a struktur organizačních operací pomocí metod plánování a řízení, jako jsou:

Upravené řízení: Lean ManagementŘízení procesů : Řízení podnikových procesů (BPM)Řízení jakosti : Řízení jakosti... [-]
Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UNIR - Mexico

Tento oficiální Mistr v oblasti lidských zdrojů online rozšiřuje své schopnosti a schopnosti plánování, strategického řízení a směru k organizačnímu rozvoji a stimulaci t ... [+]

Dvojitý mexický a evropský titul

Master in Human Capital Management a Talent Management společnosti UNIR Mexiko je navržen tak, aby posílil funkce lidských zdrojů prostřednictvím nejmodernějších znalostí. Umožní vám pomocí metodiky založené na praktických případech převzít manažerské funkce v rámci jakékoli oblasti lidského kapitálu organizace.

Tento oficiální Mistr v oblasti lidských zdrojů online rozšiřuje své schopnosti a schopnosti plánování, strategického řízení a směru k organizačnímu rozvoji a stimulaci talentů vaší společnosti.

Tento oficiální magisterský titul akreditovaný SEP vám umožní:

Navrhněte a implementujte strategické plány pro lidské zdrojeZvyšte dopad personálních funkcí prostřednictvím osvojování operačních a strategických procesů, stejně jako digitálních nástrojů, které jsou od výběru k uchování zaměstnancůSpravujte korporátní politiku odškodněníPodporujte školení zaměstnanců prostřednictvím programů odborného a motivačního rozvojePosílení manažerských a komunikačních dovedností... [-]
Mexiko Mexico City
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad de Sonora

Formovat postgraduální studium s integrovaným profilem, vysoce kvalifikovaným směrem k organizacím, a to prostřednictvím vytváření a aplikace znalostí správních věd, rozv ... [+]

Název programu: Master of Administration Klíč DGP: 607502 Normální doba pro absolvování: 4 semestry Kredity: 102 Titul, který uděluje: magistr ve správě Areál, kde se nabízí: Hermosillo

Popis programuObecný cíl

Formovat postgraduální studium s integrovaným profilem, vysoce kvalifikovaným směrem k organizacím, a to prostřednictvím vytváření a aplikace znalostí správních věd, rozvoje lidí a konkurenceschopnosti pro dosažení institucionálního poslání v kontextu rostoucí složitosti, a udržitelnosti.

Specifické cílePodporovat systémové, kritické a kreativní myšlení s přístupem permanentního učení, které učiteli umožní rozvíjet administrativní dovednosti vyššího řádu pro vytváření udržitelných řešení výzev společnosti.Rozvíjet školení, které zahrnuje hodnoty, jako je etika, čestnost, tolerance, úcta, angažovanost, porozumění a odpovědnost, které usnadňují osobní růst.Přispět k posilování hodnot a postojů, které učiteli umožňují, aby s nimi žili, žili s ostatními, pracovali jako tým, jednali s udržitelnou odpovědností a podporovali povědomí o rozvoji lidí a dosahování institucionálního poslání.Poskytněte učiteli vzdělávací zkušenosti, které umožní rozvoj teoretických, heuristických a axiologických poznatků, které jsou základem administrativního know-how, souvisejících s organizačními problémy a které budou vyžadovat profesionální výkon v různých oblastech společnosti.Jaké budou vaše kompetence, když dokončíte program?profil absolventaProfesionální pole Mistr ve správě může pracovat ve společnostech, organizacích, institucích a podnicích souvisejících s produktivním a sociálním sektorem, veřejným nebo soukromým, implementací strategií plánování, řízení a řízení, které umožňují optimalizovat zdroje a dosahovat jejich cílů. Mistr ve správě jako nezávislý odborník nabízí své kvalifikované služby v poradenství, poradenství a řízení pro plánování a rozvoj organizací.Znalosti Master of Administration má solidní multidisciplinární školení, ve kterém se sbližují administrativní, ekonomické a sociální oblasti.Postoje Mistr ve správě má... [-]
Mexiko Hermosillo
Kontaktuj školu
Spanish (Mexican)
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině