MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa Litva - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Magisterské studium Administrativa Litva. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Litva. Kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Administrativa, Litva Filter

Master in Logistics Management

Mykolas Romeris University
Magistr
01 Zář 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
31 May 2021
Angličtina
Kampus

Cílem studijního programu Logistika Management je vyškolit vysoce kvalifikované odborníky, kteří by byli schopni efektivně řídit logistické společnosti nebo oddělení v globáln ...

Čtěte více

MSc V Oboru Námořní A Přístavní Techniky (Specializace - Řízení Přístavů; Řízení Technických Operací Fleet; Námořní Architektura a Námořní Inženýrství)

Klaipeda University
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Magisterský studijní program v oboru Dopravní a přístavní inženýrství je určen k přípravě vysoce kvalifikovaných odborníků a výzkumných pracovníků schopných zapojit se do inte ...

Čtěte více

Magisterský titul v budoucnu předvídavosti a strategického vládnutí

Kazimieras Simonavicius University
Magistr
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus

Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost př ...

Čtěte více