Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius - Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius

Administrativa

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Jako největší město a hlavní město Litvy Vilnius klade za cíl vybudovat jasnou vzdělávací budoucnost. Město je velmi plná s kvalitou vzdělávacích institucí, jako jsou univerzity ve Vilniusu, Mykolase Romerise a Univerzita ve Vilniusu Gediminas Technické univerzity.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Litva - Vilnius Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva - Vilnius zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Budoucnu Předvídavosti A Strategického Vládnutí

Kazimieras Simonavicius University
Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2018 Litva Vilnius

Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti. [+]

Kombinované magisterske studium Administrativa Vilnius. Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti. Cílem of the Future předvídavosti a strategického vládnutí programu je připravit nejvyšší úrovně veřejné správy specialisté, kteří jsou schopni pochopit komplexní řízení vztahů se integrálně v vícestupňový a měnící se prostředí v globálním měřítku. Absolventi tohoto programu jsou schopni: 1. uplatnit budoucí metodiky prognózování při formulování politiky, veřejné správy a ekonomické činnosti. 2. k provedení strategické plánování a řízení programu. 3. připravovat a realizovat strategie veřejné správy. 4. řešit složité úkoly v on-line prostředí vícestupňových sociálních, hospodářských a kulturních řízení. 5. provádět strategické plánování technologických pokroků souvisejících s moderních informačních a komunikačních v různých oblastech veřejné činnosti a na různých úrovních. 6.. implementovat zásady udržitelného rozvoje ve veřejné správě. 7. aby se inovační rozhodování při tvorbě efektivní a konkurenční strategie řízení. KARIÉRNÍ MOŽNOSTI Absolventi studijního programu magisterského Future předvídavosti a strategického vládou bude schopen pracovat v oblasti politické správy, veřejné správy, strategické řízení podniku, stejně jako v evropské integraci, k realizaci občanských projektů, který bude provádět mezikulturní programy, vyvinout nové oblasti ekonomie a inovací, a to i pro práci v oblasti zahraniční politiky a mezinárodních vztahů, expertní a poradenské... [-]