Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius - Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius

Administrativa

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Jako největší město a hlavní město Litvy Vilnius klade za cíl vybudovat jasnou vzdělávací budoucnost. Město je velmi plná s kvalitou vzdělávacích institucí, jako jsou univerzity ve Vilniusu, Mykolase Romerise a Univerzita ve Vilniusu Gediminas Technické univerzity.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Vilnius - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Litva - Vilnius Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva - Vilnius zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Budoucnu Předvídavosti A Strategického Vládnutí

Kazimieras Simonavicius University
Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2017 Litva Vilnius

Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti. [+]

Kombinované magisterske studium Administrativa Vilnius. Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti. Cílem of the Future předvídavosti a strategického vládnutí programu je připravit nejvyšší úrovně veřejné správy specialisté, kteří jsou schopni pochopit komplexní řízení vztahů se integrálně v vícestupňový a měnící se prostředí v globálním měřítku. Absolventi tohoto programu jsou schopni: 1. uplatnit budoucí metodiky prognózování při formulování politiky, veřejné správy a ekonomické činnosti. 2. k provedení strategické plánování a řízení programu. 3. připravovat a realizovat strategie veřejné správy. 4. řešit složité úkoly v on-line prostředí vícestupňových sociálních, hospodářských a kulturních řízení. 5. provádět strategické plánování technologických pokroků souvisejících s moderních informačních a komunikačních v různých oblastech veřejné činnosti a na různých úrovních. 6.. implementovat zásady udržitelného rozvoje ve veřejné správě. 7. aby se inovační rozhodování při tvorbě efektivní a konkurenční strategie řízení. KARIÉRNÍ MOŽNOSTI Absolventi studijního programu magisterského Future předvídavosti a strategického vládou bude schopen pracovat v oblasti politické správy, veřejné správy, strategické řízení podniku, stejně jako v evropské integraci, k realizaci občanských projektů, který bude provádět mezikulturní programy, vyvinout nové oblasti ekonomie a inovací, a to i pro práci v oblasti zahraniční politiky a mezinárodních vztahů, expertní a poradenské... [-]