Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva

Administrativa

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Litva - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magisterský Titul V Budoucnu Předvídavosti A Strategického Vládnutí

Kazimieras Simonavicius University
Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2018 Litva Vilnius

Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti. [+]

Kombinované magisterske studium Administrativa v Litva . Budoucí Foresight a strategického vládnutí je první vzdělávací program budoucích studií v Litvě. Program kombinuje mezioborovost, komplementaritu a integrální univerzálnost příslušných kompetencí, které vytvářejí příležitosti pro lepší integraci v neustále se měnícím trhu práce: metodiku postřehy se učí, že lze aplikovat na různých oblastech a na různých úrovních, režie tyto schopnosti strategického modelování sociálních, ekonomických, politických, kulturních a technologických procesů, stejně jako utváření budoucnosti znalostní společnosti. Cílem of the Future předvídavosti a strategického vládnutí programu je připravit nejvyšší úrovně veřejné správy specialisté, kteří jsou schopni pochopit komplexní řízení vztahů se integrálně v vícestupňový a měnící se prostředí v globálním měřítku. Absolventi tohoto programu jsou schopni: 1. uplatnit budoucí metodiky prognózování při formulování politiky, veřejné správy a ekonomické činnosti. 2. k provedení strategické plánování a řízení programu. 3. připravovat a realizovat strategie veřejné správy. 4. řešit složité úkoly v on-line prostředí vícestupňových sociálních, hospodářských a kulturních řízení. 5. provádět strategické plánování technologických pokroků souvisejících s moderních informačních a komunikačních v různých oblastech veřejné činnosti a na různých úrovních. 6.. implementovat zásady udržitelného rozvoje ve veřejné správě. 7. aby se inovační rozhodování při tvorbě efektivní a konkurenční strategie řízení. KARIÉRNÍ MOŽNOSTI Absolventi studijního programu magisterského Future předvídavosti a strategického vládou bude schopen pracovat v oblasti politické správy, veřejné správy, strategické řízení podniku, stejně jako v evropské integraci, k realizaci občanských projektů, který bude provádět mezikulturní programy, vyvinout nové oblasti ekonomie a inovací, a to i pro práci v oblasti zahraniční politiky a mezinárodních vztahů, expertní... [-]