MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Administrativa Jamajka - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Několik univerzit ve Spojených státech mají nástavbové studium v ​​různých částech Jamajky. Většina studentů, kteří se zapíší do těchto programů na částečný úvazek pracují profesionály, kteří chtějí pokračovat ve studiu, aniž by museli přemístit blíže k národu 's vysokou školou. Jamajka je třetím největším ostrovem v Karibiku.

Magisterské studium Administrativa Jamajka. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Jamajka. Kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Administrativa, Jamajka Filter

Commonwealth Výkonný Master of veřejné správy

University College Of The Caribbean
Kampus Online forma Kombinované 20 - 24 měsíce Kontaktuj školu Jamajka Kingston + 1 více

Tento magisterský program poskytuje relevantní a řezání-hrana osnov pomoci pracovní správci posílit své znalosti o současných veřejné správy praktik.

výkonný mistr řízení zdravotní péče

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Zaměření tohoto programu je řízení v odvětví zdravotnictví, které mohou zahrnovat vedení nemocnice, oddělení řízení a praxe řízení, mimo jiné profesní dráhy.

Velitel řízení zdravotní péče

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Kariéra zdravotníky, kteří chtějí zlepšit své vyhlídky na postup, sítě s dalšími odborníky zdravotní péče, a zlepšit jejich pochopení tohoto dynamického odvětví mohou studovat základy podnikání v odvětví zdravotní péče.