MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa Jamajka - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Několik univerzit ve Spojených státech mají nástavbové studium v ​​různých částech Jamajky. Většina studentů, kteří se zapíší do těchto programů na částečný úvazek pracují profesionály, kteří chtějí pokračovat ve studiu, aniž by museli přemístit blíže k národu 's vysokou školou. Jamajka je třetím největším ostrovem v Karibiku.

Magisterské studium Administrativa Jamajka. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Jamajka. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Administrativa, Jamajka Filter

Commonwealth Výkonný Master of veřejné správy

University College Of The Caribbean
Magistr
<
Kombinované studium
<
20&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Kampus
Online forma

Tento magisterský program poskytuje relevantní a řezání-hrana osnov pomoci pracovní správci posílit své znalosti o současných veřejné správy praktik.

Čtěte více