Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný - Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný

Administrativa

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Indonésie přijala vysoce kvalitní vzdělávací systém, který poskytuje vzdělání ve třech základních úrovních s nejvyšší úrovní bytí univerzitní úrovni. V poslední době se země upgrade pět kolejí, aby plně vysokých úrovních s cílem vstříc i zahraničním studentům, kteří mají zájem studovat v Indonésii. Vyšší vzdělávací programy v Indonésii jsou akreditovány národním akreditačním rady pro vysoké školství. Národ 's hlavním městem je Jakarta.

Jeden z největších měst v Indonésii, Malang je známá pro svou bohatou historií a kulturní hodnoty. Ideální místo pro architekty k prozkoumání. To z něj činí ideální místo pro všechny začínající architekty se naučit a provádět dostatečný výzkum.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Indonésie - Špatný Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indonésie - Špatný zde!

Čtěte více

Magistr Ve Veřejné Správě

Brawijaya University
Campus forma Kombinované July 2018 Indonésie Špatný

Vize fakulty správy je, aby se stal institucí správních věd kvalifikovaných a uznávaných ze strany veřejnosti, doma i v zahraničí. [+]

Kombinované magisterske studium Administrativa Špatný. Mistr ve veřejné správě Vize a poslání Vize fakulty správy je, aby se stal institucí správních věd kvalifikovaných a uznávaných ze strany veřejnosti, doma i v zahraničí. Mise Fakulty správních věd jsou: Zlepšení kvality a kvantity provádění Tri Dharmy vysokého školství, která zahrnuje výchovu a vzdělání, výzkum a veřejně prospěšné práce. Vytvoření étos správní vědy ve společnosti a posílení pozice absolventů na trhu práce. Zlepšení účinnosti a efektivity správy a řízení fakulty. [-]