Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný - Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný

Administrativa

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Indonésie přijala vysoce kvalitní vzdělávací systém, který poskytuje vzdělání ve třech základních úrovních s nejvyšší úrovní bytí univerzitní úrovni. V poslední době se země upgrade pět kolejí, aby plně vysokých úrovních s cílem vstříc i zahraničním studentům, kteří mají zájem studovat v Indonésii. Vyšší vzdělávací programy v Indonésii jsou akreditovány národním akreditačním rady pro vysoké školství. Národ 's hlavním městem je Jakarta.

Jeden z největších měst v Indonésii, Malang je známá pro svou bohatou historií a kulturní hodnoty. Ideální místo pro architekty k prozkoumání. To z něj činí ideální místo pro všechny začínající architekty se naučit a provádět dostatečný výzkum.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Indonésie - Špatný - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Indonésie - Špatný Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indonésie - Špatný zde!

Čtěte více

Magistr Ve Veřejné Správě

Brawijaya University
Campus forma Kombinované July 2018 Indonésie Špatný

Vize fakulty správy je, aby se stal institucí správních věd kvalifikovaných a uznávaných ze strany veřejnosti, doma i v zahraničí. [+]

Mistr ve veřejné správě

Vize a poslání

Vize fakulty správy je, aby se stal institucí správních věd kvalifikovaných a uznávaných ze strany veřejnosti, doma i v zahraničí.

Mise Fakulty správních věd jsou:

Zlepšení kvality a kvantity provádění Tri Dharmy vysokého školství, která zahrnuje výchovu a vzdělání, výzkum a veřejně prospěšné práce. Vytvoření étos správní vědy ve společnosti a posílení pozice absolventů na trhu práce. Zlepšení účinnosti a efektivity správy a řízení fakulty. [-]