MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Francie - Saint-Nazaire - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Francie - Saint-Nazaire

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Magisterské studium Administrativa v Francie - Saint-Nazaire - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Francie - Saint-Nazaire Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Saint-Nazaire zde!

1 Výsledky v Administrativa, Saint-Nazaire Filter

MSc Informatika - optimalizace trati v operačním výzkumu

Université de Nantes
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Kurzy zahrnují odborné a výzkumné školení. Cílem programu je poskytnout studentům potřebné znalosti s cílem specifikovat, navrhnout, implementovat a integrovat softwarová řeše ...

Čtěte více