MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Administrativa v Francie - Saint-Nazaire - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Francie - Saint-Nazaire

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Magisterské studium Administrativa v Francie - Saint-Nazaire - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Francie - Saint-Nazaire Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Saint-Nazaire zde!

1 Výsledky v Administrativa, Saint-Nazaire Filter

MAN-IMAL Master - "Od zvířete k člověku: Analýza a řízení zdravotních a potravinových rizik"

Université de Nantes
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Nantes Saint-Nazaire + 1 více

Vyvinutý pedagogickým týmem s více než 80 odborníky: výzkumnými profesory z různých oborů (agronomie, lékařství, veterinární studia, biologie, farmacie, právo, ekonomie) a řada odborníků ze stejných oborů, program těží z podpory každého partnerských výzkumných jednotek.