MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Administrativa v Evropa - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Evropa

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Magisterské studium Administrativa v Evropa - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

114 Výsledky v Administrativa, Evropa Filter

Magisterský titul z lidských zdrojů (španělsky)

University of Deusto: Deusto Business School
Kampus Denní studium 12 měsíce Září 2020 Španělsko Bilbao

Magisterský titul v oboru lidských zdrojů (vyučovaný ve španělštině) je kompetentní profesionální způsob, jak integrovat a rozvíjet lidi v rámci obchodního projektu, který zahrnuje hledání jejich závazku k němu, přispění k diferenciaci společnosti a tím i její udržitelnosti.

Online mistři veřejné správy

University of Birmingham Online
Online forma Kombinované 30 měsíce Březen 2020 Spojené království UK Online

Vedoucí pozitivní změna, studium nejnovějšího mezinárodního myšlení a zvládnutí jedinečné strategie veřejného sektoru na 100% online magisterských kurzech veřejné správy v Birminghamu.

Master in Management a řízení lidských zdrojů

CESMA Business School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Mistr v řízení a řízení lidských zdrojů má za cíl připravit odborníky, kteří jsou schopni převzít odpovědnost a rozvíjet řídící činnosti, řízení a techniky v oblasti lidských zdrojů v organizacích různých typů.

Magistr v řízení lidských zdrojů

EAE Business School International
Kampus Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona Madrid + 1 více

Master in Human Resource Management je navržen tak, aby vybavil profesionály v oblasti lidských zdrojů, aby reagovali na potřeby a výzvy trhu z hlediska vedení lidí. Profesionálové, kteří považují změnu za nejefektivnější způsob vytváření konkurenčních výhod, kteří mohou využít nových technologií, kteří mají pevný postoj k novým generacím odborníků, kteří se připojují na trh práce, kteří plně chápou význam rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem a etickou kteří jsou odhodláni rozvíjet, přitahovat a udržovat talenty jako nejlepší způsob, jak zajistit úspěch v novém podnikatelském ekosystému.

Magistr v sociologii organizací a veřejné správy

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Kampus Denní studium 2 roky Přihlašování započato Lotyšsko Jelgava

Současné ekonomické trendy v Lotyšsku a Evropy zdůrazňují potřebu vysoce kvalifikovaných odborníků a výzkumných pracovníků v oblasti ekonomie, managementu a sociologického výzkumu.

M.P.A. – Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Kypr Larnaca Spojené státy americké New York Řecko Athény Rumunsko Bukurešť Spojené království Londýn Egypt Káhira Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadišo Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr online + 28 více

Magistr V Veřejných Politikách A Administraci

Free University of Bozen-Bolzano
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2020 Itálie Bolzano

Chtěli byste si vybudovat řadu odborných dovedností, které přispějí k vaší komunitě? Máte zájem o práci ve státní správě, o váš místní úřad nebo o zlepšení veřejných služeb na mezinárodní úrovni? Chtěli byste studovat v trojjazyčném programu se silnou mezinárodní orientací?

Magisterské programy v CSR a vedení, udržitelnost v Německu na plný úvazek a vzdálenosti

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 15 měsíce Říjen 2020 Německo Berlín

Studenti získají přístup k multidisciplinární školení tříd online i offline. Studenti podstoupí různé semináře. Aplikujeme online Studie prostřednictvím e-learningu, webové semináře a MOOCs. Cílem je, aby studenti rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti sociální odpovědnosti podniků, Podnikatelská etika, Sustainability, sociálního podnikání a sociální inovace. Studie ve výše uvedených oblastech umožní studentům bredar své znalosti v různých oblastech výzkumu, kde se lze extrahovat koncepty a nástroje pro praktickou aplikaci udržitelnosti a CSR projektů. Kromě toho, studenti mezinárodní zkušenosti a lepší pracovní příležitosti v celé Evropě.

Online Master v mezinárodním řízení lidských zdrojů

Rome Business School
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Itálie Řím Itálie online + 1 více

Online Master v mezinárodním řízení lidských zdrojů vám nabízí školení excelence, stáže, kariérní služby, mezinárodní sítě a mnoho dalších výhod pro váš profesionální a osobní rozvoj. Různé výukové vzorce jsou k dispozici pro všechny požadavky. Studenti z více než 140 zemí světa.

Magistr v řízení lidských zdrojů

Instituto de Estudios Cajasol
Kampus Denní studium 9 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Sevilla

Mistr v řízení lidských zdrojů vyniká svou nesmírně praktickou povahou, orientovanou více než předáváním pouhých teoretických znalostí, jejich implementací a rozvíjením odborných dovedností studenta vést a organizovat základní oddělení v jakékoli společnosti stejně jako lidské zdroje.

Master of Administration v mezinárodních organizacích

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Polsko Wrocław

Program Master of Administration v mezinárodních organizacích trvá 2 roky (4 semestry). Chcete-li získat magisterský titul, musí studenti napsat a obhájit diplomovou práci.

Master in Logistika a řízení dodavatelského řetězce

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Kampus Denní studium 10 měsíce Září 2020 Lucembursko Lucemburk

Máte zájem o získání dovedností v aktuálních aktuálních tématech digitálního dodavatelského řetězce, modelovací techniky

Global Executive Master v řízení a řízení dodavatelského řetězce (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Kampus Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Itálie Milán Španělsko Barcelona Čína Peking + 4 více

Globální výkonný mistr v oblasti provozu a řízení dodavatelského řetězce (GEMOS) je dvanáctiměsíční program vyučovaný na kampusu dvou evropských škol, MIP Politecnico di Milano v Miláně (Itálie) a EADA Business School v Barceloně (Španělsko), s jedním speciální mezinárodní týden na Pekingské univerzitě Jiaotong v Číně. Kurz si klade za cíl seznámit pracující manažery s klíčovými prvky a teoriemi moderních operací a řízení dodavatelského řetězce.

Magistr v řízení lidí v organizacích

University of Navarra
Kampus Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Mistr v řízení lidí v organizacích má za cíl vyškolení profesionálové umístit lidi uprostřed organizace. Cvičení vedení znamená mít znalosti o konkrétních oblastech: strategie, finance, řízení podniku a analýza situace v podnikání. V rámci tohoto programu student rozvíjí globální perspektivu společnosti, která je nezbytná pro to, aby oblast managementu lidí účinně přispívala k posílení firemních cílů.

Magistr v řízení vědy, techniky a inovací (STI)

Higher School of Economics
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Rusko Moskva

Program připravuje studenty na kariéru v oblasti řízení a politiky pro vědu, technologie a inovace, která pokrývá celé spektrum od vytváření znalostí k použití a jeho použití pro technologie a inovace. Mezi témata, na něž jsou praktické technologie a řízení inovací (včetně strategie a jejího provádění), generování nápadů, financí a marketingové inovace.