Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Tallinn - Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Tallinn hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Tallinn - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Tallinn

Administrativa

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Estonsko je demokratická parlamentní republika rozdělena do patnácti krajů, s jeho hlavním a největším městem prozatím Tallinnu. Estonsko má 12 veřejnosti a 8 soukromé vysoké školy. Nejstarší univerzita v zemi je University of Tartu, založená v roce 1632.

Tallinn je hlavní město Estonska a největší v zemi. Má více než 400 tisíc obyvatel. Tallinn Město má dvě hlavní univerzity a více než 5 drobných instituce vyššího vzdělání a vědy.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Tallinn - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Estonsko - Tallinn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Estonsko - Tallinn zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Administrativa Estonsko Tallinn země. Vyzkoušejte naše kategorie MSc Administrativa místo.
Administrativa

Search for similar programs here