Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko

Administrativa

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Estonsko je mimo jiné známý pro své lesy (které tvoří téměř polovinu území), a za to, že jedinou zemí v Evropě s téměř úplné pokrytí 4G sítě. Estonsko poskytuje na vysoké úrovni a mezinárodně uznávané vzdělání, a mnoho univerzit v zemi studijních programů nabízí v angličtině.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Estonsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Estonsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Administrativa Estonsko země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr místo.

or search for similar programs here