Magisterské studium Administrativa Bulharsko - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Administrativa Bulharsko - Zde naleznete magisterské studium

Administrativa

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Bulharsko vysokoškolské vzdělání poskytuje studentům s výukou úvěru, jakož i další dotované jídla, zatímco se učí ve vysokoškolských institucích. Poté, co student ukončil svá studia, on nebo ona může vstoupit do korporátního světa s kvalifikací získaných z vysokoškolského vzdělávání.

Magisterské studium Administrativa Bulharsko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Bulharsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Master Consulting a odborných znalostí ve veřejné akci

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management
Campus forma Denní studium 290 hodin October 2019 Bulharsko Sofia

Tento mistr připravuje studenty k obsazení pozice odbornosti a vrcholového vedení v: vládou státu nebo regionální, provinční a komunální; agentury nebo veřejné instituce nebo autonomní regulační orgány; veřejné struktury, poloveřejné nebo soukromé podílí na vytváření veřejných programů a řízení veřejných služeb; V radí zvolen jako osobní asistenti ve svých politických skříní; V odborných znalostí, strategické poradenství, portování projekty a komunikaci vlivu v rámci konzultací na pomoc veřejnosti rozhodnutí. [+]

kurz:

profesionální

Tréninkové cíle:

Nabízíme frankofonním studentům přípravu na vysoké úrovni pro kariéru ve veřejné akce, které bylo přijato v širokém slova smyslu.

příležitosti:

Tento mistr připravuje studenty k obsazení pozice odbornosti a vrcholového vedení v: vládou státu nebo regionální, provinční a komunální; agentury nebo veřejné instituce nebo autonomní regulační orgány; veřejné struktury, poloveřejné nebo soukromé podílí na vytváření veřejných programů a řízení veřejných služeb; V radí zvolen jako osobní asistenti ve svých politických skříní; V odborných znalostí, strategické poradenství, portování projekty a komunikaci vlivu v rámci konzultací na pomoc veřejnosti rozhodnutí.... [-]


Master of veřejné správy

European Polytechnical University
Campus forma Denní studium 3 semestry October 2019 Bulharsko Pernik

Cílem našeho nového programu "veřejné správy" je příprava vysoce kvalifikovaných odborníků pro potřeby veřejné správy v souladu s probíhající správní reformy a členství v Evropské unii. [+]

Master of veřejné správy

VSTUPNÉ: na dokumentech;

POŽADAVKY: žadatelé se získanou bakalářský titul v oboru ekonomie nebo podobných programů; ukončené středoškolské vzdělání, uznaný v EU; průměrné hodnocení z diplomu - Dobrý; Dokument o znalosti anglického jazyka.

Doba trvání: 1,5 akademické roky (3 semestry).

Diplom: Magistr Veřejná administrativa

Cílem našeho nového programu "veřejné správy" je příprava vysoce kvalifikovaných odborníků pro potřeby veřejné správy v souladu s probíhající správní reformy a členství v Evropské unii, uplatňování norem předních národních a mezinárodních vysokých škol.... [-]