Filter
Magisterské studium
Bulharsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Administrativa Bulharsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Bulharsko vysokoškolské vzdělání poskytuje studentům s výukou úvěru, jakož i další dotované jídla, zatímco se učí ve vysokoškolských institucích. Poté, co student ukončil svá studia, on nebo ona může vstoupit do korporátního světa s kvalifikací získaných z vysokoškolského vzdělávání.

Magisterské studium Administrativa Bulharsko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Bulharsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Administrativa, Bulharsko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

Tento Mistr připravuje studenty k obsazení odborných znalostí a vedoucích pozic v; státní nebo regionální, krajská a obecní veřejná správa; veřejné instituce nebo institu ... [+]

kurs

profesionální

Cíle školení

Nabízíme frankofonním studentům přípravu na vysoké úrovni pro kariéru ve veřejné akce, které bylo přijato v širokém slova smyslu.

příležitosti

Tento magisterský titul připravuje studenty na odborné znalosti a vedoucí manažerské pozice v: státní nebo regionální, krajské a obecní veřejné správě; veřejné instituce nebo instituce nebo autonomní regulační orgány; veřejné, poloveřejné nebo soukromé struktury zapojené do tvorby veřejných programů a správy veřejných služeb; v radě voleným funkcionářům jako osobním spolupracovníkům v jejich politických kabinetech; v odborných znalostech, strategickém poradenství, projektovém přenosu a komunikaci vlivu v rámci poradenských firem specializujících se na podporu veřejného rozhodování.... [-]

Bulharsko Sofia
October 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
European Polytechnical University

Cílem našeho nového programu "veřejné správy" je příprava vysoce kvalifikovaných odborníků pro potřeby veřejné správy v souladu s probíhající správní reformy a členství v ... [+]

Master of veřejné správy

VSTUPNÉ: na dokumentech;

POŽADAVKY: žadatelé se získanou bakalářský titul v oboru ekonomie nebo podobných programů; ukončené středoškolské vzdělání, uznaný v EU; průměrné hodnocení z diplomu - Dobrý; Dokument o znalosti anglického jazyka.

Doba trvání: 1,5 akademické roky (3 semestry).

Diplom: Magistr Veřejná administrativa

Cílem našeho nového programu "veřejné správy" je příprava vysoce kvalifikovaných odborníků pro potřeby veřejné správy v souladu s probíhající správní reformy a členství v Evropské unii, uplatňování norem předních národních a mezinárodních vysokých škol.... [-]

Bulharsko Pernik
October 2019
Denní studium
3 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině