Magisterské studium Administrativa Bulharsko - Magisterské studium hledejte zde!

Magisterské studium Administrativa Bulharsko - Zde naleznete magisterské studium

Administrativa

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Ministerstvo školství často dohlíží na vzdělávání v Bulharsku. Studenti, kteří sledují vysokoškolské vzdělání na univerzitě často dostat určité procento z vládní podporu, aby mohli úspěšně dokončit svá studia.

Magisterské studium Administrativa Bulharsko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Bulharsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Master of veřejné správy

European Polytechnical University
Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Bulharsko Pernik

Cílem našeho nového programu "veřejné správy" je příprava vysoce kvalifikovaných odborníků pro potřeby veřejné správy v souladu s probíhající správní reformy a členství v Evropské unii. [+]

Master of veřejné správy

VSTUPNÉ: na dokumentech;

POŽADAVKY: žadatelé se získanou bakalářský titul v oboru ekonomie nebo podobných programů; ukončené středoškolské vzdělání, uznaný v EU; průměrné hodnocení z diplomu - Dobrý; Dokument o znalosti anglického jazyka.

Doba trvání: 1,5 akademické roky (3 semestry).

Diplom: Magistr Veřejná administrativa

Cílem našeho nového programu "veřejné správy" je příprava vysoce kvalifikovaných odborníků pro potřeby veřejné správy v souladu s probíhající správní reformy a členství v Evropské unii, uplatňování norem předních národních a mezinárodních vysokých škol.... [-]


Master Consulting a odborných znalostí ve veřejné akci

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management
Campus forma Denní studium 290 hodin October 2018 Bulharsko Sofia

Tento mistr připravuje studenty k obsazení pozice odbornosti a vrcholového vedení v: vládou státu nebo regionální, provinční a komunální; agentury nebo veřejné instituce nebo autonomní regulační orgány; veřejné struktury, poloveřejné nebo soukromé podílí na vytváření veřejných programů a řízení veřejných služeb; V radí zvolen jako osobní asistenti ve svých politických skříní; V odborných znalostí, strategické poradenství, portování projekty a komunikaci vlivu v rámci konzultací na pomoc veřejnosti rozhodnutí. [+]

kurz:

profesionální

Tréninkové cíle:

Nabízíme frankofonním studentům přípravu na vysoké úrovni pro kariéru ve veřejné akce, které bylo přijato v širokém slova smyslu.

příležitosti:

Tento mistr připravuje studenty k obsazení pozice odbornosti a vrcholového vedení v: vládou státu nebo regionální, provinční a komunální; agentury nebo veřejné instituce nebo autonomní regulační orgány; veřejné struktury, poloveřejné nebo soukromé podílí na vytváření veřejných programů a řízení veřejných služeb; V radí zvolen jako osobní asistenti ve svých politických skříní; V odborných znalostí, strategické poradenství, portování projekty a komunikaci vlivu v rámci konzultací na pomoc veřejnosti rozhodnutí.... [-]