Kombinované magisterské studium Administrativa v Brazílie - Balneário de Camboriú - Kombinované magisterské studium Administrativa v Brazílie - Balneário de Camboriú hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Brazílie - Balneário de Camboriú - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Brazílie - Balneário de Camboriú

Administrativa

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Některé z nejlepších univerzit v Latinské Americe se sídlem v Brazílii, v zemi, která má více než 2000 vysokých škol. Vysoké školy v Brazílii lze rozdělit do následujících skupin: federální vláda spravovaných univerzity, Státní vláda řídila vysokými školami; obecní vládě podařilo univerzit a soukromých vysokých škol.

Balneario Camborio je známá Beach resort v Brazílii. Nicméně, na rozdíl od toho, stát se snaží zvýšit vysokoškolské vzdělání v oblasti tím, že udržuje vzdělávací zařízení, jako je Brazílie Balneario Camboriu College a Univali Campus Balneário Camboriú.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Brazílie - Balneário de Camboriú - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Brazílie - Balneário de Camboriú Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Balneário de Camboriú zde!

Čtěte více

Mestrado Profissional Em Administração – Gestão, Internacionalização E Logística

Universidade Do Vale Do Itajaí
Campus forma Kombinované 2 let March 2018 Brazílie Itajaí Balneário de Camboriú + 1 více

A Universidade do Vale do Itajaí - Univali desempenha um significativo papel no desenvolvimento acadêmico catarinense e nacional por meio de seus cursos de graduação e pós-graduação, fato que a coloca entre as principais universidades do Estado de Santa Catarina. Este papel de destaque, no entanto, exige da universidade um comprometimento com a melhoria da qualificação dos atuais e futuros profissionais... [+]

Mestrado Profissional em Administração – Gestão, Internacionalização e Logística

A Universidade do Vale do Itajaí - Univali desempenha um significativo papel no desenvolvimento acadêmico catarinense e nacional por meio de seus cursos de graduação e pós-graduação, fato que a coloca entre as principais universidades do Estado de Santa Catarina. Este papel de destaque, no entanto, exige da universidade um comprometimento com a melhoria da qualificação dos atuais e futuros profissionais.

Consciente de suas responsabilidades frente ao mercado de trabalho em constantes mudanças, a Univali lança o primeiro Programa de Mestrado Profissional na área de Administração com foco em Gestão, Internacionalização e Logística.... [-]