Filter
Magisterské studium
Švédsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Administrativa Švédsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Magisterské studium Administrativa Švédsko. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Švédsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Administrativa, Švédsko

Mälardalen University

Program Studie pracovního života vám nabízí širokou a důkladnou perspektivu práce a zavádí aktuální perspektivy vývoje organizací a řízení. Rozvíjíte znalosti o pracovním ... [+]

Program Studie pracovního života vám nabízí širokou a důkladnou perspektivu práce a zavádí aktuální perspektivy vývoje organizací a řízení. Rozvíjíte znalosti o pracovním prostředí a zdraví, stejně jako o zdraví vedoucím postavení a zdravotním úsilí na pracovišti.

Program

Tento program vám porozumí vývoji pracovních studií a výzev, kterým čelí během digitalizace a globalizace. Studie o pracovním životě zahrnují sociální a psychologické procesy v práci a podmínky a příležitosti v pracovním životě v čase - od individuálního, pracovního, organizačního a společenského hlediska. Význam práce pro rozvoj, blahobyt a zdraví lidí je klíčovým faktorem tohoto programu.... [-]

Švédsko Eskilstuna
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Jönköping University

Chcete-li přidat znalosti o řízení a kontrolu mezinárodního a globálního dodavatelského řetězce a logistiky do svého bakalářského studijního programu? V tomto případě, In ... [+]

Chcete-li přidat znalosti o řízení a kontrolu mezinárodního a globálního dodavatelského řetězce a logistiky do svého bakalářského studijního programu? V tomto případě, International Logistics a Supply Chain Management je program pro vás.

Tento program je unikátní v tom, že nabízí interdisciplinární vzdělání, který kombinuje základní témata logistiky a řízení dodavatelského řetězce s informatiky a ekonomické geografie.

Získáte hluboké teoretické znalosti a porozumění sítě dodavatelského řetězce a jejího vývoje, jakož i nástroje potřebné k analýze, se vyvíjet a měnit takové dodavatelské řetězce. Program připravuje studenty na mezinárodní kariéru.... [-]

Švédsko Jönköping
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině