close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Administrativa v Španělsko - Santiago de Compostela - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Španělsko - Santiago de Compostela

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na pr… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Santiago de Compostela Město leží na severozápadě Španělska v autonomní oblasti Galicie. To má populaci počet, který je těsně pod 100 tisíc obyvatel.

Magisterské studium Administrativa v Španělsko - Santiago de Compostela - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Španělsko - Santiago de Compostela Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Santiago de Compostela zde!

Méně
Další informace o studiu ve Španělsku
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universidade Santiago de Compostela
Santiago de Compostela, Španělsko

Cílem kurzu je hluboké poznání různých oblastí projekce pedagogického výzkumu a umisťování postgraduálních studentů ve vzdělávání.

Cílem kurzu je hluboké poznání různých oblastí projekce pedagogického výzkumu a umisťování postgraduálních studentů ve vzdělávání. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
španělština, Gallegan
Zář 2021
20 Srp 2021
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 
Campus Stellae Instituto Europeo
Santiago de Compostela, Španělsko

Mistr má minimální délku trvání 6 měsíců a maximálně 1 rok. Možnost rozšíření o další rok, za příplatek ...

Mistr má minimální délku trvání 6 měsíců a maximálně 1 rok. Možnost rozšíření o další rok, za příplatek ... -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
6 - 12 měsíce
Zář 2021
Online forma
 
Universidade Santiago de Compostela
Santiago de Compostela, Španělsko

Cílem kurzu je zlepšit profesionalitu absolventů ve stupních nebo stupních souvisejících s pracovními vztahy a lidskými zdroji.

Cílem kurzu je zlepšit profesionalitu absolventů ve stupních nebo stupních souvisejících s pracovními vztahy a lidskými zdroji. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
španělština, Gallegan, Angličtina
Zář 2021
20 Srp 2021
Kampus