Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko

Administrativa

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Řecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

M.P.A. – Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Online forma Campus forma Kombinované Přihlašování započato Řecko Athens

[+]

Online a prostřednictvím podporovaného otevřené učení

Vstupní požadavky Cesta Výzkumný projekt UU-MPA-7080 [-]