Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Athény - Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Athény hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Athény - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Athény

Administrativa

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Athens je známý pro bytí jedno z nejstarších měst na světě a Řecku. Je to největší, co se týká počtu obyvatel a velikosti, takže je kapitál země a hostí řadu vysokými školami a univerzitami.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Řecko - Athény - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Řecko - Athény Ušetřete čas a kontaktujte školu v Řecko - Athény zde!

Čtěte více

M.P.A. – Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Online & Campus forma Kombinované Přihlašování započato Řecko Athény

[+]

Online a prostřednictvím podporovaného otevřené učení

Vstupní požadavky Cesta Výzkumný projekt UU-MPA-7080 [-]