MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Administrativa zdravotní péče zde!

Zdraví administrativa je obor, který se týká řízení, vedení a jakékoliv správu všech veřejných zdravotnických systémů, jakož i systémů zdravotní péče a nemocniční sítě. V mnoha případech je zřejmé, že správci ve zdravotnictví se očekává, že zdravotničtí pracovníci. V této oblasti studia, jeden může rozhodnout buď pro praktického lékaře nebo specialisty zdraví správce. Studium v ​​tomto oboru by mohly pomoci pochopit roli a posilování manažerských stejně jako administrativní aspekty systémů zdravotní péče. Mistr administrace zdraví je profesionální titul pro postgraduální studenty buď již cvičit v oblasti zdravotní péče, nebo se snaží zapojit do sektoru. Magisterský studijní program ve zdravotnictví správě je nabízena uznávaných univerzit připravit studenty na manažerských rolí v tomto odvětví.Master of Health Administration je studijní program, který je navržen tak, aby zdravotní administrátorům do hledání účinných a inovativních řešení, pokud jde o vedení organizací po celém světě. Svět prošel změnami, pokud jde o odvětví zdravotnictví se týká. To je důvod, proč mladí vedoucí a administrátoři musí mít magisterský titul v oboru zdravotnictví správě tak, aby se seznámili s těmito změnami. Zdraví správa je výzkum orientovaný kurz chtěl otevřít profesních životů pro absolventy. Můžete hledat práci na mezinárodní úrovni, neboť sektor je široká a schopnosti učit se v průběhu platí všeobecně.

19 Výsledky v Administrativa zdravotní péče Filter

Magistr správy zdravotnictví

Missouri State University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Září 2020 Spojené státy americké Springfield + 1 více

Náš program vás připraví na kariéru v oblasti řízení zdravotní péče a správy. Správa organizace zdravotní péče v dnešním dynamickém a komplexním prostředí je náročné povolání, a kvalifikovaní manažeři jsou potřebné k vedení organizace při poskytování vysoce kvalitní péče o pacienty v nejvíce nákladově efektivním způsobem.

Magistr veřejné správy: správa Zdravotnictví

Kean University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké New York svaz + 1 více

Master of veřejné správy: Program Health Services Administration připravuje absolventy pro manažerské pozice ve zdravotnických službách organizacích. Dovednosti a znalosti potřebné, aby efektivně vykonávat jako správci zdravotnické služby jsou získány jak ve třídě, tak v terénu.

Magistr ve správě zdravotnictví

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Eau Claire

Praktický program, který připravuje studenty na kariéru v řadě administrativních rolí ve zdravotnictví

Velitel zdravotní správy (MHA)

University of Phoenix Online
Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Phoenix + 1 více

Absolventi programu budou MHA posílily svou správu / administrativní zázemí a speciální oblasti prostřednictvím dokončení vzdělávacího programu, který poskytuje studentům s nejnovějšími teoriemi a současné praxi aplikací.

Velitel zdravotní správy

Pfeiffer University School of Graduate Studies
Kampus Denní studium 5 semestry Září 2020 Spojené státy americké Charlotte

Toto studium se zaměřuje na praktické aplikace jak z oblasti obchodu a zdravotnictví znalostí.

Velitel zdravotní správy

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Grand Rapids

Posláním MHA je naučit a připravit jednotlivce pro manažerské a vůdčí role v náročné a složité oblasti správy zdravotnictví

výkonný mistr řízení zdravotní péče

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Zaměření tohoto programu je řízení v odvětví zdravotnictví, které mohou zahrnovat vedení nemocnice, oddělení řízení a praxe řízení, mimo jiné profesní dráhy.

Velitel řízení zdravotní péče

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Kariéra zdravotníky, kteří chtějí zlepšit své vyhlídky na postup, sítě s dalšími odborníky zdravotní péče, a zlepšit jejich pochopení tohoto dynamického odvětví mohou studovat základy podnikání v odvětví zdravotní péče.

Velitel zdravotní správy (MHA)

Telfer School of Management, University of Ottawa
Kampus Denní studium Kombinované 15 měsíce Kontaktuj školu Kanada Ottawa + 1 více

Pro více než 40 let, University of Ottawa programu MHA na Telfer School of Management je vybaven Kanady budoucích manažerů zdravotní péče s znalosti a dovednosti uspět v tomto náročném oboru.

Program MicroMasters ve správě zdravotnictví (Doane University)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 8 - 40 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Program MicroMasters pro správu zdravotní péče přinese studentům řídící a vedoucí rámce, teorie a případové studie, specifické pro zdravotnické organizace. Bude také připravovat studenty s dovednostmi k řízení komplexních problémů souvisejících se systémy zdravotní péče a vedení v sektoru veřejného zdraví.

Program MicroMasters v certifikaci Medicínský výkonný manažer (Doane University)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 10 - 50 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Program Certified Lifestyle Medicine MicroMasters vás seznámí s rámcem vedení a připraví vás na zvládnutí komplexních problémů v oblasti veřejného zdraví, systémů zdravotní péče a příbuzných odvětví. Naučíte se dovednosti potřebné k předcházení lidským onemocněním a jejich řešení, a to prostřednictvím použití medicíny v oblasti životního stylu a modelů poskytování zdravotní péče založených na populaci, které zapojí jednotlivce, společenství a širší společnost.

Oficiální magisterský titul ve zdravotnictví a managementu

IMF Business School
Online forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Španělsko Madrid

Univerzitní magisterský program ve zdravotnictví a managementu představuje postgraduální vzdělávání všeobecného lékaře, které jako takové chápá globální pojetí znalostí o zdravotnictví a jeho fungování. To znamenalo integrační úsilí v oblasti hospodářské činnosti a řízení se zdravotnickým sektorem za účelem provádění těch politik a strategií, které jsou nejvhodnější pro úspěšné dosažení současných cílů zúčastněných zdravotnických společností. Poptávka po odbornících vyškolených v této disciplíně je zásadní. Z tohoto důvodu trvá na tom, že je třeba profesionalizovat řízení správy a konkrétně hygienické společnosti.

Magistr ve studiích pracovního života

Mälardalen University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Švédsko Eskilstuna

Program Studie pracovního života vám nabízí širokou a důkladnou perspektivu práce a zavádí aktuální perspektivy vývoje organizací a řízení. Rozvíjíte znalosti o pracovním prostředí a zdraví, stejně jako o zdraví vedoucím postavení a zdravotním úsilí na pracovišti.

MAN-IMAL Master - "Od zvířete k člověku: Analýza a řízení zdravotních a potravinových rizik"

Université de Nantes
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Nantes Saint-Nazaire + 1 více

Vyvinutý pedagogickým týmem s více než 80 odborníky: výzkumnými profesory z různých oborů (agronomie, lékařství, veterinární studia, biologie, farmacie, právo, ekonomie) a řada odborníků ze stejných oborů, program těží z podpory každého partnerských výzkumných jednotek.

Dual Master of Business Administration a magisterské studium ve zdravotnictví

The University of Scranton Online
Online forma Denní studium 30 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Scranton

Titul MBA-MHA kombinuje oba učební osnovy do jednoho pohodlného programu. Vydělejte si svůj kurz rychleji as menším počtem kreditů než s každým programem zvlášť. MBA-MHA nabízí rozsáhlé obchodní znalosti a důkladné pochopení zdravotnických systémů, které vás připraví na efektivní správu zdravotnických organizací.