MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Administrativa zdravotní péče Spojené státy americké zde!

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

 

Současní zdravotnické organizace, zejména velké subjekty, vyžadují výkon významné obchodní administrativa. Student, který má v úmyslu pokračovat v kariéře v podpoře zdravotnický průmysl může prospět tím, že dokončí akademického správy zdravotní program, před podáním žádosti o svých požadovaných poloh.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Administrativa zdravotní péče v Spojené státy americké. Získejte všechny informace o Administrativa zdravotní péče a obraťte se na školu přímo zde.

15 Výsledky v Administrativa zdravotní péče, Spojené státy americké Filter

Magistr správy zdravotnictví

Missouri State University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Září 2020 Spojené státy americké Springfield + 1 více

Náš program vás připraví na kariéru v oblasti řízení zdravotní péče a správy. Správa organizace zdravotní péče v dnešním dynamickém a komplexním prostředí je náročné povolání, a kvalifikovaní manažeři jsou potřebné k vedení organizace při poskytování vysoce kvalitní péče o pacienty v nejvíce nákladově efektivním způsobem.

Magistr veřejné správy: správa Zdravotnictví

Kean University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké New York svaz + 1 více

Master of veřejné správy: Program Health Services Administration připravuje absolventy pro manažerské pozice ve zdravotnických službách organizacích. Dovednosti a znalosti potřebné, aby efektivně vykonávat jako správci zdravotnické služby jsou získány jak ve třídě, tak v terénu.

Magistr ve správě zdravotnictví

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Eau Claire

Praktický program, který připravuje studenty na kariéru v řadě administrativních rolí ve zdravotnictví

Velitel zdravotní správy (MHA)

University of Phoenix Online
Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Phoenix + 1 více

Absolventi programu budou MHA posílily svou správu / administrativní zázemí a speciální oblasti prostřednictvím dokončení vzdělávacího programu, který poskytuje studentům s nejnovějšími teoriemi a současné praxi aplikací.

Velitel zdravotní správy

Pfeiffer University School of Graduate Studies
Kampus Denní studium 5 semestry Září 2020 Spojené státy americké Charlotte

Toto studium se zaměřuje na praktické aplikace jak z oblasti obchodu a zdravotnictví znalostí.

Velitel zdravotní správy

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Grand Rapids

Posláním MHA je naučit a připravit jednotlivce pro manažerské a vůdčí role v náročné a složité oblasti správy zdravotnictví

výkonný mistr řízení zdravotní péče

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Zaměření tohoto programu je řízení v odvětví zdravotnictví, které mohou zahrnovat vedení nemocnice, oddělení řízení a praxe řízení, mimo jiné profesní dráhy.

Velitel řízení zdravotní péče

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Kariéra zdravotníky, kteří chtějí zlepšit své vyhlídky na postup, sítě s dalšími odborníky zdravotní péče, a zlepšit jejich pochopení tohoto dynamického odvětví mohou studovat základy podnikání v odvětví zdravotní péče.

Program MicroMasters ve správě zdravotnictví (Doane University)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 8 - 40 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Program MicroMasters pro správu zdravotní péče přinese studentům řídící a vedoucí rámce, teorie a případové studie, specifické pro zdravotnické organizace. Bude také připravovat studenty s dovednostmi k řízení komplexních problémů souvisejících se systémy zdravotní péče a vedení v sektoru veřejného zdraví.

Program MicroMasters v certifikaci Medicínský výkonný manažer (Doane University)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 10 - 50 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Program Certified Lifestyle Medicine MicroMasters vás seznámí s rámcem vedení a připraví vás na zvládnutí komplexních problémů v oblasti veřejného zdraví, systémů zdravotní péče a příbuzných odvětví. Naučíte se dovednosti potřebné k předcházení lidským onemocněním a jejich řešení, a to prostřednictvím použití medicíny v oblasti životního stylu a modelů poskytování zdravotní péče založených na populaci, které zapojí jednotlivce, společenství a širší společnost.

Dual Master of Business Administration a magisterské studium ve zdravotnictví

The University of Scranton Online
Online forma Denní studium 30 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Scranton

Titul MBA-MHA kombinuje oba učební osnovy do jednoho pohodlného programu. Vydělejte si svůj kurz rychleji as menším počtem kreditů než s každým programem zvlášť. MBA-MHA nabízí rozsáhlé obchodní znalosti a důkladné pochopení zdravotnických systémů, které vás připraví na efektivní správu zdravotnických organizací.

Master in Management zdravotnických služeb (MPA)

Mercy College
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Dobbs Ferry USA online + 3 více

Pokročte ve vzdělávání a profesních vyhlídkách ve zdravotnictví Manažeři péče o zdraví hrají v dnešním rychle se měnícím zdravotnickém prostředí klíčovou roli.

Master of Health Administration

Queens University of Charlotte Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Leden 2020 Spojené státy americké Charlotte

Queens University of Charlotte online magistr zdravotnictví nabízí aplikovaný učební plán postavený na univerzálních obchodních praktikách a principiálním vedení přeloženém do zdravotnického prostředí.

Master of Health Administration

Georgia Southern University
Kampus Denní studium 2 roky Leden 2020 Spojené státy americké Savannah

V souladu se svým posláním se kurikulum Master of Healthcare Administration (MHA) zaměřuje na výuku, učení a metody hodnocení na přípravu začínajících kariéristů na širokou škálu profesních pracovních příležitostí v průběhu poskytování zdravotnických služeb.

Magistr ve zdravotnictví - LIU Brooklyn

Long Island University
Kampus Září 2020 Spojené státy americké New York

Správci zdravotní péče pracují v klinickém prostředí, jako je nemocnice, ošetřovatelství nebo lékařská praxe, aby spravovali zařízení nebo menší jednotka v něm. Podle odboru práce práce ministerstva práce Spojených států se očekává, že oblast zdravotnictví se mezi roky 2016 a 2026 zvýší o 20%, a to mnohem rychleji než průměrné zaměstnání.