MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Administrativa zdravotní péče Švédsko zde!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

 

Současní zdravotnické organizace, zejména velké subjekty, vyžadují výkon významné obchodní administrativa. Student, který má v úmyslu pokračovat v kariéře v podpoře zdravotnický průmysl může prospět tím, že dokončí akademického správy zdravotní program, před podáním žádosti o svých požadovaných poloh.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Administrativa zdravotní péče v Švédsko. Získejte všechny informace o Administrativa zdravotní péče a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Administrativa zdravotní péče, Švédsko Filter

Mistr ve studiích pracovního života

Mälardalen University
Manažerské kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program Studie pracovního života vám nabízí širokou a důkladnou perspektivu práce a zavádí aktuální perspektivy vývoje organizací a řízení. Rozvíjíte znalosti o pracovním pros ...

Čtěte více