MASTERSTUDIES

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké - Saginaw - Zde naleznete magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké - Saginaw

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Žurnalistika je obor, který se zaměřuje na uvedení informace týkající se místních, národních a mezinárodních akcí do povědomí široké veřejnosti. Novináři pomoci informovat lidi prostřednictvím rozhovorů, pozorování, nebo čtením a shrnující minulé články a příslušné dokumenty.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Saginaw se nachází v Michiganu, USA. Instituce vyššího vzdělávání v daném městě se dobře známý pro vynikající výsledky v oblasti sportu. Saginaw je věřil, jako místo, odkud Sauk, starověký kmen.

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké - Saginaw - Veškeré informace o magisterském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Spojené státy americké - Saginaw Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Saginaw zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Saginaw Filter

Master in Nová správa médií a komunikace

Ming Chuan University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Nová správa médií a komunikace (NMCA) má za cíl kultivovat odborníky na nové mediální technologie a odborníky, kteří mají znalosti o čínském mediálním trhu. Kurikulum NMCA pos ...

Čtěte více