MASTERSTUDIES

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Offenburg - Zde naleznete magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Offenburg

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Pole žurnalistiky vyžaduje profesionály ochotné hledat informace a předat jej veřejnosti prostřednictvím novinových článků či rozhlasového a televizního vysílání. Žurnalistika je obor, který vyžaduje jednotlivcům být organizována, těžce pracující a detail-orientovaný.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Offenburg - Veškeré informace o magisterském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Offenburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Offenburg zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Offenburg Filter

Magistr v komunikaci a mediální inženýrství

Offenburg University
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
4 semestry
31 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Informace na dosah ruky, mobilní výpočetní technika, internet věcí, multimediální sítě - mnoho trendů urychluje dnešní život. Jsou hnací silou za globální trhy telekomunikací, ...

Čtěte více