MASTERSTUDIES

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Friedrichshafen - Zde naleznete magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Friedrichshafen

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Žurnalistika je uspokojující kariéru, která kombinuje vzrušení pokrývající reportáž s uspokojením způsob života rámci veřejné služby. Studijní programy jsou složeny poskytnout absolventům vyškoleni analyzovat a přijít na složitých jevů naší doby, stejně jako zvýšení novinářské normy ve všech médiích.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Friedrichshafen - Veškeré informace o magisterském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Německo - Friedrichshafen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Friedrichshafen zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Friedrichshafen Filter

Mistr průkopnický v umění, média

Zeppelin University
Magistr
<
Denní studium
Němec
Kampus

MA AMC je zaměřen jak na studenty, kteří chtějí pochopit a přepracovat klasické formy práce v kulturním a mediálním sektoru, tak i na ty, kteří rozvíjejí začínající a inovativ ...

Čtěte více