MASTERSTUDIES

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Austrálie - Kelvin Grove - Zde naleznete magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Austrálie - Kelvin Grove

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Žurnalistika se týká shromažďování, organizování a prezentaci informací v písemné formě nebo vysílaného. Novináři jsou spisovatelé a komunikátory, kteří žádají důležité a někdy i nepříjemné otázky, která pomáhají jednotlivcům smysl událostí odehrávajících se kolem nich jak lokálně, tak i na mezinárodní úrovni.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Austrálie - Kelvin Grove - Veškeré informace o magisterském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Austrálie - Kelvin Grove Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Kelvin Grove zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Kelvin Grove Filter

Mistr Digitální Komunikace

Queensland University of Technology
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Pokud vás flexibilita pro práci napříč mnoha průmyslovými odvětvími osloví, může být kariéra v digitální komunikaci skvělým fitem. Mistr digitální komunikace QUT vám pomůže na ...

Čtěte více