MASTERSTUDIES

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Španělsko - Tarragona - Zde naleznete magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Španělsko - Tarragona

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

V oboru žurnalistiky vám dá obchody a sebevědomí začít svou profesi jako novinář. Skvělý novinář není jen má specializované a odborné znalosti, ale také duševní šířka a zvědavost o světě.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Magisterské studium Žurnalistika a masová komunikace v Španělsko - Tarragona - Veškeré informace o magisterském studiu Žurnalistika a masová komunikace v Španělsko - Tarragona Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Tarragona zde!

1 Výsledky v Žurnalistika a masová komunikace, Tarragona Filter

Mistr ve strategické komunikaci

Universitat Rovira i Virgili
Magistr
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Angličtina
Kampus

Magisterský titul se zaměřuje na školení profesionálů strategické komunikace pro společnosti, organizace a instituce. Kurz poskytuje solidní zázemí v oblasti řízení komunikace ...

Čtěte více