Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Životní dovednosti - Zde naleznete magisterské studium Životní dovednosti

Magisterský titul pomáhá studentům stavět na svých dovednostech tím, že je vybaví technikami a dalšími znalostmi. Programy obvykle trvají jeden až dva roky. Toto vzdělání může dělat absolventy mnohotvárnější, přizpůsobivější a obchodovatelnější v profesionálním světě.

Co je Master v životních dovednostech? Tento titul poskytuje specializované vzdělání učitelům, aby mohli lépe sloužit mladým studentům. Obsahuje základy dětského vývoje s výukou v oblasti identifikace, diagnostiky a zásahu studenta, který potřebuje pomoc. Účastníci programu mohou získávat další znalosti nad rámec své vlastní výuky ve třídě. Studenti, kteří hledají tento titul, se mohou specializovat na různé aspekty životních dovedností pro ty, kteří trpí tělesným nebo duševním postižením, a mohou se naučit, jak se starat o různé lidi.

Mistr v životních dovednostech pomáhá studentům naučit se učit děti rozvíjet řešení problémů, analytické a komunikační dovednosti. Může se jednat o to, jak udělat rutinu, jak efektivně komunikovat nebo jak trénovat trpělivost, které lze aplikovat na každodenní život. Studenti se také naučí identifikovat problémy jednotlivců a vyvíjet strategie, jak je vyřešit.

Náklady na magisterský stupeň se liší. Závisí to na výuce a dalších poplatcích v instituci výběru. Potenciální studenti by měli zkoumat různé univerzity, aby našli program, který by vyhovoval jejich potřebám.

Tento titul pomáhá absolventům rozvíjet dovednosti, které pomáhají ostatním, kteří bojují s každodenním životem. Umožňuje také současným učitelům a dalším pedagogům, aby zlepšili své techniky ve svém současném pracovním prostředí nebo převzali další roli ve speciálním vzdělávání. Absolvent může také stát se trenérem v oblasti životních dovedností nebo profesionálem, který se zaměřuje na problematiku začleňování v neziskových organizacích nebo vládních organizacích.

Master in Life Skills je nabízen na univerzitách a univerzitách po celém světě. Ale pro ty, kteří chtějí větší flexibilitu a raději studovat na dálku, existují také možnosti online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Životní dovednosti

HDK - Academy of Design and Crafts - University of Gothenburg

Design dětské kultury (CCD) je oblast, která roste ve znalostech, potřebách a poptávkách na národní i mezinárodní úrovni. Zaměřením se na dětskou hru, perspektivu dětí a ... [+]

MFA Child Culture Design

Design dětské kultury (CCD) je oblast, která roste ve znalostech, potřebách a poptávkách na národní i mezinárodní úrovni. Zaměřením se na dětskou hru, perspektivu dětí a jejich specifické podmínky jsme vytvořili mistrovský program, který nemá ve světě obdoby.

Aaron Burden / Unsplash

O programu

Cílem je spojit design předmětu a uměleckou praxi s dětskou kulturou a dětskou kulturou. Vzdělávání proniká uměleckým a humanistickým pohledem.

Jedním ze základních kamenů je vytvořit udržitelnou společnost nejen v ekologickém smyslu, ale také s ohledem na sociální rovnost, rovnost pohlaví, etiku, ekonomiku a otázky sociální spravedlnosti. Zásadním aspektem je spolupráce s organizacemi a dalšími aktéry se společnými cíli.... [-]

Švédsko Gothenburg
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině