MASTERSTUDIES

Magisterské studium Schaffhausen. Více informací a kontakty na magisterské studium v Schaffhausen.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Magisterské studium Schaffhausen. Informace o magisterském studiu Schaffhausen. Ušetřete čas a kontaktujte školu Schaffhausen přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr Počítačové vědy a Softwarového inženýrství

Schaffhausen Institute of Technology
Magistr
13 Zář 2021
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 semestry
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program SIT je flexibilní a přizpůsobený mnoha různým individuálním situacím. Je k dispozici jak na místě v Schaffhausenu, tak v nabídce online, jakož i v jakékoli kombinaci n ...

Čtěte více