MASTERSTUDIES

Magisterské studium Trollhättan. Více informací a kontakty na magisterské studium v Trollhättan.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Nachází se v Västra Götaland County, Trollhättan město je pracovitý a druhé největší město ve Švédsku. Je správním centrem obce Trollhattan. Má více než 40.000 obyvatel.

Magisterské studium Trollhättan. Informace o magisterském studiu Trollhättan. Ušetřete čas a kontaktujte školu Trollhättan přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr programu v mezinárodním obchodě

Holly Xiao
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Mistr programu v mezinárodním obchodě Business je stále mezinárodní během posledních desetiletí a mezinárodní obchodní zahrnuje velkou a stále rostoucí část celkové světové po ...

Čtěte více

Mistr ve strojírenské inženýrství

Holly Xiao
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Současná globalizace nabízí mnoho příležitostí k práci v mezinárodních společnostech, tak iv zahraničí.To také znamená, že konkurence je tvrdší a že je importan ...

Čtěte více

Mistr program v robotice

Holly Xiao
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Robotika je unikátní program, který zabírá prostor, kde mechanické a elektrické inženýrství a výpočetní techniky setkat

Čtěte více