Dálkové magisterské studium v Švédsko - Malmo - Dálkové magisterské studium v Švédsko - Malmo hledejte zde!

Dálkové magisterské studium v Švédsko - Malmo - Zde naleznete Dálkové magisterské studium v Švédsko - Malmo

Magistr

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Malmö je městem Skåne, Švédsko. Je sídlem městem Malmo obce a má více než 600 tisíc lidí. To má několik univerzit a několik dalších vysokých škol.

Dálkové magisterské studium v Švédsko - Malmo - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu v Švédsko, Malmo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více

Master in Media and Communication Studies: Culture, Collaborative Media, and Creative Industries (Two Years)

Malmö University
Online forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Malmo

[+]

Program, který je založen na internetu a na plný úvazek, zpřístupňuje vzdělání studentům na celém světě a nabízí jedinečnou kombinaci výuky na dálku a kampusu.

Kurzy [-]

Master in Media and Communication Studies: Culture, Collaborative Media, and Creative Industries

Malmö University
Online forma Denní studium 1 rok September 2018 Švédsko Malmo

[+]

Studium médií a komunikace: klíčová témata v médiích a komunikačních studiích, 15 kreditů (KK640B) povinné

[-]

Magister V Komunikaci Pro Rozvoj

Malmö University
Online forma Kombinované 2 let September 2018 Švédsko Malmo

V tomto programu, kde forma studia usiluje o to, aby přispívala k obsahu kurzu, postupuje se ve skupinovém dynamickém procesu, stejně jako v samotném kurzu. [+]

[-]