MASTERSTUDIES

Magisterské studium Villanueva de la Cañada. Více informací a kontakty na magisterské studium v Villanueva de la Cañada.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Magisterské studium Villanueva de la Cañada. Informace o magisterském studiu Villanueva de la Cañada. Ušetřete čas a kontaktujte školu Villanueva de la Cañada přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Astronomie

Bircham International University
Magistr
Zář 2021
španělština
Kampus

Tento program studuje mimo jiné galaxie, hvězdy, planety a stále rostoucí rozmanitost pozemských a vesmírných jevů. Zdůrazňuje témata jako kosmologie, formování a vývoj hvězd ...

Čtěte více

Sexuologie

Bircham International University
Magistr
Zář 2021
španělština
Kampus

Tento program poskytuje komplexní pohled na lidskou sexualitu. Jemně a komplexně pokrývá všechna relevantní témata sexuologie včetně aspektů sexuálního a terapeutického zdraví ...

Čtěte více

Mistr v umělé inteligenci

Bircham International University
Magistr
Zář 2021
španělština
Online forma

Program umělé inteligence (AI) představuje jednotný a soudržný obraz oboru. Pokrývá hlavní témata a zaměřuje se na nejslibnější a nejmodernější techniky používané k řešení sku ...

Čtěte více