MASTERSTUDIES

Magisterské studium Tafira Baja. Více informací a kontakty na magisterské studium v Tafira Baja.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Magisterské studium Tafira Baja. Informace o magisterském studiu Tafira Baja. Ušetřete čas a kontaktujte školu Tafira Baja přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mezinárodní Mistr V řízení (MiD)

MID ATLANTIC Business School
Magistr
01 Bře 2021
<
Denní studium
<
11 měsíce
španělština
Kampus

Proč MID ATLANTIC? MID ATLANTIC vám dává zkušenost s vyškolením více než 2000 podnikatelů a vedoucích pracovníků na Kanárských ostrovech od roku 1993, s jasným závazkem vsadit ...

Čtěte více