MASTERSTUDIES

Magisterské studium Segovia. Více informací a kontakty na magisterské studium v Segovia.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Užité umění jsou nezbytné k tomu, aby příjemné návrhy ve všech oblastech života. Bez nich by byl svět neuvěřitelně nudný. Mistr ve škole uměleckoprůmyslové vám dává hlubší porozumění využití umění v těchto praktických oblastech.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Segovia je město v hlavních městech provincie Segovia, Španělsko. Město má přes 6 muzeí. Segovia město má celou řadu vzdělávacích institucí; několik základních, středních a vysokých škol.

Magisterské studium Segovia. Informace o magisterském studiu Segovia. Ušetřete čas a kontaktujte školu Segovia přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Dvojité stupně

IE Law School
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Dual Degrees at IE umožňuje studentům přizpůsobit svá studia svým akademickým, osobním a profesním cílům. Při paralelním provádění dvou disciplín získáte přehled o dvou různýc ...

Čtěte více

Mistr v Global Corporate Compliance

IE Law School
Magistr
Bře 2021
<
Kombinované studium
<
11 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ať už již pracujete v mezinárodním oddělení nebo chcete zahájit vzrušující novou profesní dráhu, tento program vám pomůže rozvinout sofistikované chápání mezinárodního právníh ...

Čtěte více

Mistr V Právní Tech

IE Law School
Magistr
Bře 2021
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Náš mistr v právní tech formuje mnohotvárné globální profesionály, kteří jsou schopni řešit inovace v právním rámci. Získejte interdisciplinární základy v současném vývoji v o ...

Čtěte více