MASTERSTUDIES

Magisterské studium Sůl. Více informací a kontakty na magisterské studium v Sůl.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Magisterské studium Sůl. Informace o magisterském studiu Sůl. Ušetřete čas a kontaktujte školu Sůl přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master v kreativní fotografii

Escuela Universitaria ERAM
Magistr
<
Kombinované studium
<
9 měsíce
španělština
Katalánština
Kampus

Naučte se fotografovat, abyste postavili příběh, cestovali dovnitř a sdíleli s ostatními cestujícími autentické dobrodružství: vyprávějte citlivé příběhy světlem. ...

Čtěte více