MASTERSTUDIES

Magisterské studium Ronda. Více informací a kontakty na magisterské studium v Ronda.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Ronda Město se nachází v provincii Malaga, Španělsko. Město má několik památek, turistických atrakcí. Ronda město má populaci 30,000 obyvatel.

Magisterské studium Ronda. Informace o magisterském studiu Ronda. Ušetřete čas a kontaktujte školu Ronda přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr v audiovizuálním managementu

Media Business School
Magistr
<
Denní studium
<
9 měsíce
Angličtina
Kampus

Mega plus je devět měsíců, založené na projektech, magisterský studijní program zaměřený na mladé profesionály, kteří chtějí rychle-sledovat jejich kariéry v zábavním průmyslu ...

Čtěte více