MASTERSTUDIES

Magisterské studium Municipality of Manresa. Více informací a kontakty na magisterské studium v Municipality of Manresa.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Magisterské studium Municipality of Manresa. Informace o magisterském studiu Municipality of Manresa. Ušetřete čas a kontaktujte školu Municipality of Manresa přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul v oboru přírodních zdrojů

Manresa School of Engineering
Magistr
Zář 2021
španělština
Kampus

Hlavním cílem magisterského studia v oboru přírodních zdrojů je poskytnout pokročilé vědecké školení v oblasti využívání a řízení přírodních zdrojů, které je ohleduplné k živo ...

Čtěte více

POSTGRADUÁT V ORGANIZACI A INŽENÝRSTVÍ VÝROBY A SMĚRU PRŮMYSLOVÝCH ROSTLIN

Manresa School of Engineering
Magistr
Zář 2021
Spanish (Spain)
Kampus

Ve stále více globalizovaném světě, kde společnosti soutěží s jinými zeměmi, které nabízejí nižší výrobní náklady, je velmi důležité pracovat efektivně a konkurenceschopně. Ko ...

Čtěte více

Mistr V Inženýrství Těžby

Manresa School of Engineering
Magistr
Zář 2021
Spanish (Spain)
Kampus

Magisterský titul v důlním inženýrství poskytuje specializované školení v oblasti vyhledávání a těžby nerostných a energetických zdrojů udržitelným způsobem. Rovněž nabízí zna ...

Čtěte více