MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Madrid. Více informací a kontakty na magisterské studium v Madrid.

Madrid je nejlépe známý pro kulturu a umění, evidentní v působivých uměleckých galerií a živou hudební scény. Tam je spousta pro studenty Master in Madrid vidět a dělat, úžasné jídlo, krásnou architekturou, historické památky, prostorné parky a flamenco tanec. Madrid je prý, pravděpodobně nejlepší noční život na světě a je také považován za nejvíce příjemné a otevřené město v Evropě.

Mistr v programech Madrid se skládá z mezinárodní studentské populace, což umožňuje větší kulturní a intelektuální růst, jak se studenti učí prostřednictvím výměny různých perspektiv. Mistr v programech Madrid jsou skvělou příležitostí, jak získat mezinárodní zkušenosti, které mohou být prospěšné při konkurenčním trhu práce, stejně jako profesionální kariéry. Existuje mnoho vysoce kvalitní Mistr v Madridu programů v oblasti zdraví, žurnalistiky, podnikání, designu, inženýrství, financí, módy, vědy a komunikace, mezi tolika jinými.

Procházejte Mistrovství ČR v programech Madrid níže a udělat další krok směrem k vašim cílům!

nalezené výsledky Filter

MScF v mezinárodních financích

Geneva Business School (GBS)
Kampus Denní studium 22 - 1 měsíce Únor 2020 Švýcarsko Geneva Španělsko Madrid + 2 více

Master of Science in Finance se specializací na mezinárodní finance je navržen tak, aby vyzval a rozvíjel své chápání globálních financí prostřednictvím přísného školení v koncepčních, analytických a empirických komplikacích moderních mezinárodních financí a investic.

Master in Supply Chain Management & Logistics

EAE Business School International
Kampus Denní studium 12 měsíce

Master in Supply Chain Management EAE umožňuje účastníkům úspěšně rozvíjet pozice v místě operace, a poskytuje profesionální všestrannost potřebnou pro zvládnutí záruky v oblasti nákupu, plánování, výroby, logistiky a distribuce. Jedná se o program navržen tak, aby posílily své kariéry na maximální úrovni rozvoje.

Magistr přístupu k povolání právníka

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid

Mistr v přístupu k povolání právníka oslovuje ty studenty, kteří získali titul Právnické vzdělání (a absolventi) a chtějí získat dovednosti a kompetence, které zákon č. 34/2006 ze dne 30. října o přístupu k profesi profesí právníků a advokátů soudů, požadavků na výkon těchto právnických profesí.

Master in Business inovací (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
Kampus Kombinované 9 měsíce

MBI je výkonný mistr, učil ve spolupráci s Cambridge soudce Business School a Orkestra (Baskicko institutem pro konkurenceschopnost). Program je unikátní ve svém oboru, který spojuje teorii s praxí a posílit myšlenku inovací prostřednictvím akce. To umožňuje účastníkům objevit nové podnikatelské příležitosti, přispět k rozvoji a provádění strategických nápadů, vytvořit kulturu, která podporuje inovace, usnadnit integraci R + D + I, vyvinout inovační projekt pro jejich společnosti a přeměnit se na vůdce, kteří mohou řídit inovace ve svých společnostech. Kurz se skládá ze 6 intenzivní týdenní moduly v různých lokalitách.

Magistr ve Web Analytics a Big Data

Spain Business School
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 10 měsíce

Digitální analytik a datový vědec jsou v současné době i v následujících letech dva z nejžádanějších profilů. Tento magisterský titul je zaměřen na profily na úrovni managementu, středně pokročilé manažery, technické profily, nezávislé odborníky, podnikatele atd. Stručně řečeno, pro každého profesionála, který chce být lídrem v digitální společnosti ...

Magistr liberálních studií

European College for Liberal Studies
Kampus Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona Belgie Brussels Madrid Švýcarsko Zürich Japonsko Tokyo Antwerp + 9 více

MLS - Master in liberálních studií (60 kreditů)

Magistr V Digitálním Projektu Managementu A Poradenství

ESCP Europe Madrid Campus
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2019 Španělsko Madrid

Program zahrnuje otázky řízení, finanční, ekonomické a strategické otázky s důrazem na rozvoj vyjednávacích dovedností. Studenti si navíc užijí dva kompletní týdenní mezinárodní semináře, na kterých navštěvují klíčové společnosti a instituce a účastní se případových studií s jednou z našich partnerských univerzit.

Magisterský titul ve finančním řízení a řízení

CESMA Business School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Hlavním cílem tohoto magisterského studijního programu je vytvořit integrovanou a koherentní prezentaci ekonomicko-finančního řízení ve firmě na základě důkladného výcviku a z velmi praktického hlediska, který umožňuje odbornou praxi.

Magistr v Global Corporate Compliance

IE Law School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 10 - 11 měsíce Říjen 2019 Španělsko Madrid Segovia + 2 více

Ať už pracujete v mezinárodním právním oddělení nebo chcete začít novou vzrušující kariérovou cestu, tento program nabízený na částečný úvazek (11 měsíců - březnový příjem) a na plný úvazek (10 měsíců - říjenový příjem) pomůže Z globálního hlediska vytvoříte sofistikované chápání mezinárodního právního rámce, obchodní etiky a strategií dodržování předpisů.

Magisterský titul v oblasti řízení lidských zdrojů

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Květen 2020 Španělsko Madrid + 1 více

Mistr v oblasti řízení lidských zdrojů, kromě toho, že vás připravuje na pozici lídra a specialisty v oblasti řízení lidského kapitálu a školení, které vám poskytuje globální řešení potřeb náboru a udržení pracovníků, potencionalizuje váš životopis a exponenciálně zvyšuje vaše šance na vkládání a zlepšování. práce

Master v grafickém designu a webu

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido
Kampus Denní studium 700 hodiny Listopad 2019 Španělsko Madrid Barcelona + 1 více

Mistr v grafickém designu a na webu vám nabídnou pevný základ znalostí, abyste se mohli naučit, jak spravovat každý detail tištěného a digitálního grafického produktu. Od vývoje strategií a kampaní až po základní vizuální standardy pro realizaci jakéhokoliv projektu. Tento titul je vyučován výhradně ve španělštině.

Magistr V Obchodních Akce A Turismu (MICE) - Semi Presencial a Online

ESODE Business School
Kampus Online forma Kombinované 9 - 12 měsíce Leden 2020 Španělsko Madrid + 1 více

Získává komplexní vizi odvětví událostí a obchodního cestovního ruchu, rozšiřuje znalosti a prožívá přímý kontakt s odvětvím MICE.

Mezinárodní Master In Fintech, Finance a Digitální inovace (Fintech)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Kampus Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Itálie Milan Francie Nantes Reims Spojené království Edinburgh Španělsko Madrid Čína Guangzhou Barcelona Belgie Brussels + 12 více

Mezinárodní magisterský program v oboru fintech, financí a digitálních inovací (FINTECH) je navržen tak, aby poskytoval studentům veškeré dovednosti a kompetence, aby čelili fintechské revoluci. Program se zaměřuje na mladé absolventy, kteří se chtějí specializovat v oblasti Fintech tím, že prohloubí své znalosti digitálních technologií a jejich aplikace ve finančním světě, např. Banky, pojišťovny, správa aktiv.

Vysokoškolský magisterský titul v přístupu k právnické profesi

University of Navarra
Kampus Denní studium 15 měsíce Září 2019 Španělsko Pamplona Madrid San Sebastián + 2 více

Magisterský titul v přístupu k právnické profesi je oficiálním programem, jehož cílem je, aby student získal potřebné kompetence pro získání titulu právníka v souladu s předpisy upravujícími přístup k povolání.

Magistr v pohostinství

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages
Kampus Online forma Denní studium 1 rok Říjen 2019 Španělsko Barcelona Valencia Madrid + 3 více

Tento program akademického roku 1 je určen pro profesionály v oblasti managementu hotelů a turistiky.