MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Madrid. Více informací a kontakty na magisterské studium v Madrid.

Madrid je nejlépe známý pro kulturu a umění, evidentní v působivých uměleckých galerií a živou hudební scény. Tam je spousta pro studenty Master in Madrid vidět a dělat, úžasné jídlo, krásnou architekturou, historické památky, prostorné parky a flamenco tanec. Madrid je prý, pravděpodobně nejlepší noční život na světě a je také považován za nejvíce příjemné a otevřené město v Evropě.

Mistr v programech Madrid se skládá z mezinárodní studentské populace, což umožňuje větší kulturní a intelektuální růst, jak se studenti učí prostřednictvím výměny různých perspektiv. Mistr v programech Madrid jsou skvělou příležitostí, jak získat mezinárodní zkušenosti, které mohou být prospěšné při konkurenčním trhu práce, stejně jako profesionální kariéry. Existuje mnoho vysoce kvalitní Mistr v Madridu programů v oblasti zdraví, žurnalistiky, podnikání, designu, inženýrství, financí, módy, vědy a komunikace, mezi tolika jinými.

Procházejte Mistrovství ČR v programech Madrid níže a udělat další krok směrem k vašim cílům!

nalezené výsledky Filter

Magistr V Digitálním Projektu Managementu A Poradenství

ESCP Europe Madrid Campus
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2019 Španělsko Madrid

Program zahrnuje otázky řízení, finanční, ekonomické a strategické otázky s důrazem na rozvoj vyjednávacích dovedností. Studenti si navíc užijí dva kompletní týdenní mezinárodní semináře, na kterých navštěvují klíčové společnosti a instituce a účastní se případových studií s jednou z našich partnerských univerzit.

Master in Business inovací (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
Kampus Kombinované 9 měsíce Září 2019 Španělsko Bilbao San Sebastián Spojené království Cambridge Itálie Florence Madrid + 6 více

MBI je výkonný mistr, učil ve spolupráci s Cambridge soudce Business School a Orkestra (Baskicko institutem pro konkurenceschopnost). Program je unikátní ve svém oboru, který spojuje teorii s praxí a posílit myšlenku inovací prostřednictvím akce. To umožňuje účastníkům objevit nové podnikatelské příležitosti, přispět k rozvoji a provádění strategických nápadů, vytvořit kulturu, která podporuje inovace, usnadnit integraci R + D + I, vyvinout inovační projekt pro jejich společnosti a přeměnit se na vůdce, kteří mohou řídit inovace ve svých společnostech. Kurz se skládá ze 6 intenzivní týdenní moduly v různých lokalitách.

Magistr přístupu k povolání právníka

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid

Mistr v přístupu k povolání právníka oslovuje ty studenty, kteří získali titul Právnické vzdělání (a absolventi) a chtějí získat dovednosti a kompetence, které zákon č. 34/2006 ze dne 30. října o přístupu k profesi profesí právníků a advokátů soudů, požadavků na výkon těchto právnických profesí.

Magistr v marketingu

EAE Business School International
Kampus Denní studium 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona Madrid + 1 více

S Master v marketingu

Magistr obchodního managementu a marketingu

CESMA Business School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid

S Master CESMA Business School Management a Marketing od CESMA Business School budete znát strategické proměnné marketingu, porozumění chování spotřebitelů, význam komunikace v marketingu, aplikovaný CRM, plánování techniky a nákup médií a vy budete v nejnovějších marketingových a e-business koncepcích a technikách, které si uvědomují důležitost, kterou v dnešní době nabíjí.

Magisterský titul v oblasti řízení lidských zdrojů

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Září 2019 Španělsko Madrid + 1 více

Mistr v oblasti řízení lidských zdrojů, kromě toho, že vás připravuje na pozici lídra a specialisty v oblasti řízení lidského kapitálu a školení, které vám poskytuje globální řešení potřeb náboru a udržení pracovníků, potencionalizuje váš životopis a exponenciálně zvyšuje vaše šance na vkládání a zlepšování. práce

Magistr v právní tech

IE Law School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 10 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid Segovia + 1 více

Náš mistr v právní tech formuje mnohotvárné globální profesionály, kteří jsou schopni řešit inovace v právním rámci. Získejte interdisciplinární základy v současném vývoji v oblasti práva a technologie a zároveň prozkoumejte moderní management a nové obchodní modely. Využijte akademické fakulty světové třídy IE, řadu mezinárodních hostujících profesorů a postřehy z první ruky od představitelů průmyslu v Silicon Valley, včetně generálních ředitelů a výkonných ředitelů nadnárodních společností.

Magisterský studijní program v oboru podnikání a cestovního ruchu (MICE) - on-site a on-line

ESODE Business School
Kampus Online forma Kombinované 9 - 12 měsíce Leden 2020 Španělsko Madrid Spain Online + 2 více

Získává komplexní vizi odvětví událostí a obchodního cestovního ruchu, rozšiřuje znalosti a prožívá přímý kontakt s odvětvím MICE.

Magistr liberálních studií

European College for Liberal Studies
Kampus Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona Belgie Brussels Madrid Švýcarsko Zürich Japonsko Tokyo Antwerp + 9 více

MLS - Master in liberálních studií (60 kreditů)

Magisterský studijní program Vlády a Veřejná správa

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Kampus Denní studium Kombinované 9 měsíce Říjen 2019 Španělsko Madrid + 1 více

Zaměřeno na absolventy vysokých škol, kteří pracují nebo chtějí začít svou profesní kariéru v oblastech, jako je veřejný sektor, organizace třetího sektoru, poradenské a technické asistenční agentury, soukromý sektor, univerzity a mezinárodní organizace.

Magistr v 3D umění, animace a vizuální efekty pro video hry a kino (Madrid)

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido
Kampus Denní studium 1200 hodiny Říjen 2019 Španělsko Madrid

Mistr ve 3D umění, animace a vizuální efekty pro videohry a kino máte možnost specializovat se v jednom z odvětví s nejvyšším požadavkem na trhu práce.

Magistr v obchodní reputaci

University of Navarra
Kampus Denní studium 15 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Výkonný magistr v oblasti podnikové reputace je zaměřen na to, aby s mezinárodním zaměřením vytvořil manažery odpovědné za reputaci a nehmotné majetek, které vyžaduje současný trh: s manažerskou výukou, sociální inteligencí zaměřenou na přidanou hodnotu jejich organizacím, komunikačním odborníkům, - s metodou a metrikami - při kultivaci pověsti. Za tímto účelem má tým profesionálů a vysokoškolských učitelů, zařízení s bohatými zdroji a pracovní metodou založenou na účasti, metodologii obchodních škol a pořádání speciálních zasedání s profesionály z tohoto sektoru.

Master v globálním designu - design interiéru a architektura

DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura
Kampus Denní studium 700 hodiny Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Master v architektuře a interiéru Dmad v Madridu je optimální výcvik pro ty, kteří chtějí být profesionály interiérového designu. Důvěra v tento kompletní výcvikový program je taková, že student má v designovém studiu Dmad zaručenou praxi nebo přípravné práce, což mu umožňuje v reálných projektech aplikovat znalosti získané v Master.

Master in Advanced Materials: Inovativní recyklace

EIT RawMaterials Academy - AMIR
Kampus Denní studium 24 měsíce Září 2019 Francie Bordeaux Portugalsko Lisbon Německo Darmstadt Belgie Liège Španělsko Madrid Maďarsko Egyetemváros + 10 více

Jako program označený EIT AMIR Master integruje školení na vysoké úrovni o podnikání a inovacích do svých učebních osnov a dává studentům dovednosti, které potřebují k tomu, aby se staly měniči v odvětví recyklace.

Magistr z Datové vědy (DSC) \ t

EIT Digital Master School
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Maďarsko Budapest Finsko Espoo Francie Paris Itálie Trento Nizozemsko Eindhoven Španělsko Madrid Švédsko Stockholm + 12 více

Data oplývají. Sociální média, výrobní systémy, zdravotnické prostředky, logistické služby a nespočet dalších generují denně petabyty dat. S množstvím dostupných dat jsme na místě v historii, kde můžeme provádět analýzy, abychom zjistili, objevili a nakonec lépe porozuměli světu kolem nás.