MASTERSTUDIES

Magisterské studium Diethnis Olimpiaki Akadimia. Více informací a kontakty na magisterské studium v Diethnis Olimpiaki Akadimia.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Magisterské studium Diethnis Olimpiaki Akadimia. Informace o magisterském studiu Diethnis Olimpiaki Akadimia. Ušetřete čas a kontaktujte školu Diethnis Olimpiaki Akadimia přímo zde.

nalezené výsledky Filter

MSc olympijská studia, olympijské vzdělávání, organizace a řízení olympijských událostí

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Magisterský studijní program v olympijských studiích představuje inovaci v olympijském hnutí na mezinárodní úrovni a je podporován Olympijským solidárním výborem (Mezinárodní ...

Čtěte více