$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Řízení rizik Angers

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. Řízení rizik je pole, které zahrnuje identifikaci, analýzu a zacházení se ztrátami a potenciálních rizik v podnikání. Studenti v tomto programu naučit se monitorovat rizika a předvídat… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Řízení rizik je pole, které zahrnuje identifikaci, analýzu a zacházení se ztrátami a potenciálních rizik v podnikání. Studenti v tomto programu naučit se monitorovat rizika a předvídat složité situace s cílem zmírnit dopady ztráty.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Angers město je historický kapitál z Anjou, Francie. To je doma k víc než 100,000 obyvatelů. Město má dvě univerzity, konkrétně University of the West - UČO a University of Angers.

Řízení rizik Angers. Získejte všechny informace o mistra v Řízení rizik a obraťte se na školu v Angers přímo!

Méně
Další informace o studiu ve Francii
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
ESAIP Graduate School of Engineering
Angers, Francie

Program esaip Engineer v řízení rizik

Program esaip Engineer v řízení rizik -
Magistr
Denní studium
3 roky
Angličtina
Kampus