Hledat zde pro Kombinované Řízení podniku Spojené státy americké

Najděte nejlepší Kombinované Řízení podniku Spojené státy americké zde

Řízení podniku

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Magisterský titul v organizační vedení je určen pro ty, kteří jsou již stanoveny v kariéře. Zaměří se na lidi a organizační otázky v rámci společnosti nebo instituce. Studenti obdrží multidisciplinární vzdělání s předměty sahat od psychologie řízení.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Nejlepší Kombinované Řízení podniku v Spojené státy americké. Získejte všechny informace o Kombinované Řízení podniku a kontaktujte školu v Spojené státy americké!

Čtěte více

Magistr Organizační Vedení

Lourdes University
Campus forma August 2018 Spojené státy americké Sylvania

Master of organizační vedení je osvědčený program, který pomáhá odborníci ze všech oblastí, aby dosáhli svých profesních cílů. [+]

Master of organizační vedení

V současné době přijímá přihlášky

Podzim 2015 lhůtu priorita použití 1. května 2015. Kurzy začínají v týdnu od 24.srpna 2015

Master of organizační vedení je osvědčený program, který pomáhá odborníci ze všech oblastí, aby dosáhli svých profesních cílů.

Založena v roce 2002, náš program byl již absolvoval více než 100 lidí, kteří jsou držiteli vedoucí roli v oblasti zdravotnictví, obchodu, trestního práva a mnoho dalších profesí.

Navrženo pro aktuální a budoucí lídry na všech úrovních v rámci organizace, mohou absolventi aktualizovat své organizační vedení znalosti, dovednosti a schopnosti, které jim umožňuje zvýšit výkon a kulturu svých organizací a mít pozitivní rozdíl v obou svých organizací a komunit!... [-]


Magistr Organizační Vedení

St. Ambrose University
Campus forma Kombinované 2 let September 2018 Spojené státy americké Davenport Cedar Rapids + 1 více

Master of Organizační Vedení (MOL) programu v St. Ambrose je interdisciplinární absolvent studijní program navržen tak, aby rozvíjet své dovednosti a rozvíjet schopnosti pro efektivní vedení. Absolventi programu budou přijata 36 hodin úvěru. [+]

Natažený Náš program je pověst, pohodlí a přístupnosti, mistr organizační vedení (MOL) absolventi vybavena komplexním vědomostní základny a etické standardy pro profesionální praxi.

Naši studenti specificky zaměřují na vedení ve dvou ohledech: postup lidmi a organizacemi - zejména při náročných časech - a motivující a posilování vztahů s jednotlivými zaměstnanci.

Prostřednictvím porozumění, dovedností a znalostí, které získají, jsou schopni rozeznat, jak se pohybovat jejich organizace předal dosáhnout významných cílů, jako je zlepšení pracovních vztahů, zvyšování osobní efektivity, a rozvíjet zdravé pracovní prostředí. MOL rovněž poskytuje jednotlivcům nebo při nastupování nebo hledají vedoucích pozicích koncepční a analytické schopnosti pro uskutečnění přechodu k rolím dohledu.... [-]